İnsanlar neden uçan şeylere ilgi duyuyorlar ?

fozbek

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Bir kaykayın uçması size ne kazandırır ? Tekerlekliden farkı enerji harcamasıdır bana göre.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir aracın uçmasına neden ilgi duyarlar anlamıyorum, helikopter ve uçaklar boşunamı yapılıyor ? En saçma olan şey ise hoparlörün uçmassı. Ne gerek var buna ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Günlük hayatta göremeyeceğin bir şey. Değişik geliyor, insanlar seviyor. (Ben de dahil.) Kaykay veya araba için ise uçmak, sürtünmeyi azaltacağı için enerji kaybını azaltabilir ve sürüş kolaylığını artırabilir. Şu uçan kaykayın şaka olduğunu görünce hayal kırıklığına uğramıştım. :cry:

Neden duymayalım? Aşk meşkle mi uğraşalım? Boş işlerle mi? Nasıl çalıştığını merak ediyoruz adam nasıl yapmış diyoruz. Bilime ilgi duyanlar tabi. Bazıları gibi sokakta yürürken aptalca şeyler düşünmüyoruz.

Bir aracın uçmasına neden ilgi duyarlar anlamıyorum, helikopter ve uçaklar boşunamı yapılıyor ?
Videoları düzgün izlemeni tavsiye ederim, eğer helikopter ve uçakların uçma felsefesini biliyorsan farkı anlayacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı