İnsanlar tarafından sevilmek mi?

forcios1

Femtopat
Daha fazla  
Bu 5 haftadır arkadaş ortamın da ruh hali değişikliği bırakarak kendim oldum (arkadaş ortamın da 50-50 umarsanıp umursanmıyorum) ve insanların benden nefret ettiğini fark ettim. Benimle ilgili dalga geçtiklerini, bana karşı açtıkları hakaretleri gördüm. Şu an arkadaş ortamımda 2 arkadaşım tek kalmıştır ve onlar da belki gider. Sizce kendi başına kalnıır mı yoksa eski insanlara göre değişen ruh halime geri mi dönmeliyim? Hem dersler de orta derecedeyken bir de sosyal ortamda başarısız olmak istemiyorum. İnsanların birbirine karşı gösterdiği sevgiyi görünce içimden: "Bana kimse böyle sarılma dı be." diyorum.

Size soruyorum insanların size ilgi göstermesi nasıl bir şey? Yani bir bakıyorsun kız ya da erkek gelip o nasılsın hadi gezelim falan dediğinde ya da bir an mesajlar falan gelince nasıl oluyorsunuz? Ya da size karşı bir işe yaramıyorsun gibi hareketler yapıldığın nasıl hissedersiniz?

Ben sanırım duygumu kaybettim. Korku dışında ki duygularım körelmiş durumda. Ailemdeki insanlara bile bir şey oldu. Pek bir duygu hisstemiyorum ama şuna bakınca insanlar beni küçükken hep severdi. İki sene önce de seviyorlardı ama zaman ilerledikce ne kadar saçma ve aciz olduklarını, tek mantıksız oluşum ile ortadan kalkacak aciz bir şey oldukları... Benim gözümü açmış durumda. Körelmiş olan duygularım ve bu 5 haftadır yaşadığım beyin fırtınası bana çok fazla soru ve cevap ortaya çıkardı. Sonuç ne olur bilmem ama şu anki halim korku dışında ki körelmiş duygularımla sanırım mutluyum.

Buraya kadar okuduysan 5 hafta da ne yaşadığımı okumuş oldun. Teşekkür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı