İnsanlara durup dururken sövenler

Minecraft oynayanlara küfredenleri anlayamıyorum ben de. 16 yaşındayım ve o mayıngırafçı tayfa gibi değilim. İnsan gibi Minecraft oynayıp çıkıyorum. Bence gayet de güzel oyun düzgün oynanırsa. Asıl sorun oyunu şımarmış çocukların istila etmesi sebebi ile herkesin aynı bir şekilde değerlendirilmesi.

Minecraft oynayanlara küfredenleri anlayamıyorum ben de. 16 yaşındayım ve o mayıngırafçı tayfa gibi değilim. İnsan gibi Minecraft oynayıp çıkıyorum. Bence gayet de güzel oyun düzgün oynanırsa. Asıl sorun oyunu şımarmış çocukların istila etmesi sebebi ile herkesin aynı bir şekilde değerlendirilmesi.
Nihayet benim gibi düşünen çıktı. Ben de anlamıyorum ya. Sanki batıyor Minecraft oynamamız. Çocuk şımarık da olabilir çocuktur normaldir sana laf atmadığı sürece sen ona laf söyleyemezsin ki ? Kısaca ben de anlamıyorum şu Minecraft oynayanlara laf atanlara. Mizah zevki arkadaş isteyen istediğini oynar. Mario bile oynasa karışamazsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı