İnsanların benden korkmasını nasıl sağlarım?

Merhaba! Biraz garip gelebilir ama evet, insanlar benden korksun istiyorum. En azından bazı insanlar. Sınıftaki biri benimle ilgili olayları çarpıtarak hocaya anlatıyor. (örneğin arkadaşını şişeye oturtmuş gibi) saçma sapan şeyler söylememesi gerektiği konusunda uyardım ama buna rağmen devam ediyor. Sözde mağdurları (söze dalga geçtiğim insanları) toplayıp zorla şikayet ettiriyor beni hocaya. Bu kişinin benden nasıl korkmasını sağlarım? Yani nasıl susturabilirim daha doğrusu?
Elini bilerek kesmiş gibi yapıp kırmızı bir şey iç.
O çocuğun önünde.

Kimse bana inanmıyor olayları çarpıttığı için.
Anladım çok sağ olun.

Deneyeyim.

Bende bu işlem işe yaradı müdüre gittik durumu anlattım hiçbir suçta almadım sadece ailesi biraz diretti onu da eski yöntemler ile hallettim kavga her zaman çözüm değil fakat önerim bu olacaktır böyle tipler ondan anlar aynı böyle iftira atıyordu lise zamanı biri benim adıma çocuğun burnu kaşı ve çenesini çatlattım 3 yumrukta zargana bir şeydi zaten en son sırayı kaldırıp kafasına vuracaktım sinirden zor tuttular.

Bende bu işlem işe yaradı müdüre gittik durumu anlattım hiçbir suçta almadım sadece ailesi biraz diretti onu da eski yöntemler ile hallettim kavga her zaman çözüm değil fakat önerim bu olacaktır böyle tipler ondan anlar aynı böyle iftira atıyordu lise zamanı biri benim adıma çocuğun burnu kaşı ve çenesini çatlattım 3 yumrukta zargana bir şeydi zaten en son sırayı kaldırıp kafasına vuracaktım sinirden zor tuttular.
Öyle ölmez füze atsaydın.

Geri
Yukarı