Okulda sevmediğim kişilerin benden uzak durmasını nasıl sağlarım?

Benim teorim budur: Bdfyobgsougt.
Bdfyobgsougt: Bizler doğal felaketle yok olmuş bir gezegenin sahipleri olan uzaylıların genetik torunlarıyız...
Buradaki uzaylılar kelimesi; koca kafalı kocaman siyah gözlü minik burunlu mink bedenli canlılar da olabilir, sonsuz uzay boşluğunda başıboş gezen ve içinde hayat tohumları barındıran taşlar ya da kaya parçacıkları da...
Sonuçta zamanın başı veya sonunu bilemiyorsak ve evrimin nerede başlayıp nerede biteceğini veya uzayın sadece görebildiğimiz kısmının, göremediğimiz kısmının yanında iğne deliği kadar kalıp kalmadığını da bilemiyorsak;
Hiçbirşeyin kesin olmadığını da bilmiyoruz demektir...
Bence bugün bizler nasıl Ay'a gitmeye çalıştıysak, marsa insan yollamaya çalışıyorsak, geçmişte bu dünyada yaşamış atalarımızın tıpkı bizim yaptığımız gibi gelişerek bu dünyayı terketmelerine sebep olan şey, yeni dünyaları keşfetme ümidi olamaz mı?

Takmayın şunu report ettim timeout yer birazdan.

Ya illa dayak yersiniz ama bu sizi ezik kılmaz tam tersine anlayışlı birisi yapar evet gurunuza belki yediremessiniz erkek veya kız arkadaşına rezil olursun ama cidden diyorum okul kavgası gibi şeyler cidden çok boş dramalar kafana takma ciddi bir şey yaparlarsa zaten dava edip evsiz bırakırsın bu fakir evlatları.

Hocam teke tek dayak yemem grup olarak dalarlar ise davayı açarım aileme söyleyip çünkü ben %60 görme engelliyim ya aslında beni çok fazla etkilemiyor akıllı tahta vb dışında eğer ki böyle bir sorun olursa yasal işlem başlatırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı