İnsanların boş içerikleri yüzünden ekran kartımı satamıyorum

Çok sıkıntılı insan var bu piyasada maalesef. Düzgün ürün bulmayı geçtim, düzgün insana denk gelemiyoruz. Hakaret etmek istemiyorum ama kendi beynini idame edemeyen insanlarda nasıl karşı tarafı kandırırımcılık, anlamsız ego, en iyi ben bilirimcilik ve bilgi kirliliği mevcut.

Al-satçılara değinmek istemiyorum bile. Adam bile bile yalan söylüyor. Yok yeğenime alıcam, yok kendim kullanıcam, yok oğlum harçlığıyla alacak... Adamın profilinde 20 tane ekran kartı var.

Üslubu ayrı sinir etti.

Adamın üslubu ve sahte kart satıcısı falan diye saçmalaması kesinlikle yanlış ama satın almaktan vazgeçmesinde bir yanlış yok. Ürün satılmadan ilanı kaldırman veya diğer alıcıları geri çevirmen biraz senin acemiliğine gelmiş. Alıcısı olsa bile diğer mesaj atanlara "alıcısı var ama satılmazsa size dönerim" gibisinden açık kapı bırakabilirdin.

Hayır kendi aptal sebepleri yüzünden size suç atıyor ya bir de fitil oluyorum. Kendi aptal sebepleri yüzünden almayıp size sahte satıcı diyor. Cidden 2. el piyasasında çok beyin yoksunu insan var. Ben okurken adamın mesajlarını sinir oldum sizi düşünemiyorum.

Hocam okurken dişim kırıldı sinirden. Böyle insanlar umarım kimsenin muhatabı olmaz.

Adam almak zorunda degil. Istedigi noktada da vazgecer. Sebep de belirtmek zorunda degil. Alisveris gerceklesmeden ilani kaldirma. Fiyati indir satarsin.
Abi sıkıntı olan şey adam kesin alacağım diyor ilanı kaldırıyorum. Tabii ilanı kaldırmak benim suçum ama yani böyle bir uslup ile böyle bir şey demesi sinirime gitti. Ek olarak ekran kartıma durup dururken laf atması ve sahte demesi...

Diğer arkadaşlar için şunu diyeyim cidden moralim bozuldu yani 1 haftadır benle düzgün konuşan birisi durup dururken bunları yazması. Bir şey demek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…