İnsanların eleştirdiği ama sizin beğendiğiniz bir oyun var mı?

@Kanz12r 2.0 güncellemesi ile oyunun işlemci gereksinimleri çok ağır şekilde arttı. İşlemci değiştirmek sanki ekran kartı değiştiriyormuş gibi +20, +30 FPS sağlayabiliyor. Yani oyun ilk çıktığından bu yana daha bozuk değil ama artık işin içinden PS4 ve Xbox One çıktığı için daha iyi sistem istiyor.

@Kanz12r 2.0 güncellemesi ile oyunun işlemci gereksinimleri çok ağır şekilde arttı. İşlemci değiştirmek sanki ekran kartı değiştiriyormuş gibi +20, +30 FPS sağlayabiliyor. Yani oyun ilk çıktığından bu yana daha bozuk değil ama artık işin içinden PS4 ve Xbox One çıktığı için daha iyi sistem istiyor.
Açıkçası bende öyle bir fark olmadı. Derece olarak 70'i bulması çok zorlarsam anca kullanım desen sabit bir değer yok ya %65 ya %83 veya küçük bir zaman bile olsa %100 olduğu oluyor. Daha çok ekran kartına yük biniyor ama nafile hem ben grafik olarak 2.0 güncellemesinden önceki sürümlerle şimdiki 2.12 arasında herhangi bir grafik farkı bulamadım yada ne bileyim benim gözüm bozuk herhalde.

Warframe diyeceğim de forumda Warframe bilen kişi sayısı 3 falandır herhalde.

Cyberpunk 2077 çıkış yaptıktan iki ay bekleyip öyle oynadım. Konu, grafikler oynanış derken acaip keyif aldım. Bazı buglar vardı evet ama oynanışa engel birşey yoktu. Phantom Liberty'e başladım geçenlerde, arşa çıkarmışlar oyunu.

Fallout 4'de çok eleştirildi. RPG öğeleri evet daha azdı. Ama atmosfer ve mekanlar bakımından oldukça tatmin etti beni. Oyunları bitirdikten sonra devam etmeyi pek sevmem ama sırf mekanları dolaşmak için bir süre daha oynadım.

Death Stranding! Eleştirilerden dolayı biraz tereddütle yaklaştım bu yüzden ama alıp oynadığıma çok sevindiğim oyunlardan. Şu bir gerçekki herkesin seveceği bir oyun değil. Kargoculuk simulasyonu diye çok tantana yapıldı ama kargoculuk yaparken başımızdan da bin türlü hadise geçiyor bunlar niyeyse hep esgeçilmiş. Grafikler, atmosfer, müzikler (low roar!) oldukça iyi. Oyunun doğasının İzlandadan ilham alındığından döviz kuru yüzünden gidemeyen benim gibiler için sanalda olsa vakit geçirmesi çok iyi. Müziklerle birleşince oyunun oldukça Zen, rahatlatıcı bir havası var. Beni sıkan tek yanı oyunun başlangıcındaki cinematiclerin uzunluğu oldu. 1.5 saat kadar fln sürdü galiba. İzlemesek oyunun konusudan birşey anlaşılmayacağından maalesef buraları izlemek önemli.

Days Gone diyebilirim. Oyunu Sony oyunlarının yüz karası şeklinde birçok kişi görüyor. Ben oynarken çok keyif aldım.
Katılıyorum. Gayet güzel oyun. Konusu zengin, müzikler iyi, grafikler dahada iyi. Oynarken oldukça keyif aldım. Biraz süre geçtikten sonra tekrar atarım muhtemelen. İkincisini çıkarsalar güzel olurdu.

Far Cry serisini çok seviyorum. Just Cause oyunlarını da birkaç defa bitirdim 😁
Just Cause 2'den sonra bozdu bence. 3,4 oynama sürem toplam 10 saat değildir. Hikayesi kötü, mekanikler kötü, karakterle asla empati yapamıyoruz. Nasıl sevdiniz hocam bana da anlatın :)

Just Cause 2'den sonra bozdu bence. 3,4 oynama sürem toplam 10 saat değildir. Hikayesi kötü, mekanikler kötü, karakterle asla empati yapamıyoruz. Nasıl sevdiniz hocam bana da anlatın :)
Ben de 4.oyunu pek sevemedim ancak 3.oyunu çok güzel. Karakter çok hareketli ordan oraya uçup kaçması benim hoşuma gidiyor 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı