İnsanların Korona dikkatsizliği

Selamlar,
Öncelikle daha şimdi yaşadığım bir anımı anlatmak istiyorum. Olayı başından anlatacağım 1 hafta içinde gerçekleşti.
Üst komşumuzun çocuğu bize geldi ve ödevi için beni çağırdı. Çocuğa yardımcı olduktan sonra tamam dedim döndüm evime. 2 gün sonra tat ve koku alamadım, öksürük başladı ateşte geldi tabii. Hiç halsiz kalmadım. Annemde de bu belirtiler başlayınca test yaptırdı ve pozitif çıktı. Üst komşuyu aradığında kadın ben de gribim 1 haftadır dedi. Şimdi sizce bu kadının gripken (bence koronayken çünkü ben hiç evden çıkmadım bayağıdır ve telefonda kadın çok öksürüyordu) beni çağırması normal mi?
Neyse gelelim size olan asıl sözüme.
Arkadaşlar aranızda böyle kişiler var eminim ondan söylüyorum. Kadın ben gripim dedikten sonra test yaptırmayacağım, pozitif olduğumu biliyorum. Karantinaya alınmim dedi ve beni temaslı olarak söylemeyin dedi. Sizce bu dikkatsizlikten fazlası değil mi?

Not: Sadece içimi dökmek istedim sizinde böyle anılarınız varsa anlatabilirsiniz dinlemekten mutluluk duyarım. Karantinada ne yapabilirim ki başka.

Abi siz virüse de mi inanıyonuz hahah.

Geri
Yukarı