İnside the backrooms vs Escape The Backrooms

Online backrooms oyunları zaten çok yok. Olanlar arasında en iyisi Escape The Backrooms şimdilik. Diğerlerinde level sayısı çok az olduğundan onları almak istemedim ancak Escape The Backrooms 15 civarı levelle güzel işliyor. Skin Stealerlar 3-4 kişi ve oyun içi konuştuğunuzda çok tehlikeli olabiliyor. Mesela arkadaşınız bir odanın içine girer Skin Stealer da içeri girip onu öldürüp kılığına girip kapıda durabilir. Kimsin sen derken bir anda koşmaya başlayabilir.

Biz escape the backrooms'u çok beğendik. 2 saat oynadık hala bitiremedik, tavsiye ederim.
Hocam konuyu hortlattım ama biz bu dev sivrisineklerin olduğu bölümü bitirdik sonra fun ya da station yazan tünele girdik o tünelde tekrar station'a gittik ve geri dönemiyoruz fun'a gitmemiş lazımmış ne yapıcaz?

Hocam konuyu hortlattım ama biz bu dev sivrisineklerin olduğu bölümü bitirdik sonra fun ya da station yazan tünele girdik o tünelde tekrar station'a gittik ve geri dönemiyoruz fun'a gitmemiş lazımmış ne yapıcaz?
Nasıl geri dönemiyorsunuz. Koşarak dönülmüyor mu? Biraz uzun sürebilir.

Station'ın girişinden geri dönün işte. Olmuyor mu?

Station'ın girişinden geri dönün işte. Olmuyor mu?
Hocam konuma bakarsanız, direk bu mapin ortasına atıyor. Aradık aradık geri dönme yolu yok ama diğer bölüme geçme yeri var.

İşte hocam kimlik göstermeden ben arkadaşıma sorarım kanka bu sen misin diye olay biter. Biraz saçma olmuş sanırım.

Kanka o iş öyle olmuyor, arkadaş grubundan 2 kişi bir arada geziyor olsa bile bu sen misin dediğinde beraber olan 2 arkadışınızdan diğeri ötekini siz zannedip evet diyebiliyor yani herkes aynı olduğu için o soru öyle cevaplanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı