Insider ile Windows 11 Yüklemek

Noqx

Decapat
Daha fazla  
Insider'dan Windows 11'e geçmek istiyorum. Insider'e katıldım. Güncellemeleri denetle dedim ve hemen yüklemeye çalıştı. Ben de güncelleştirmeleri yedi günlüğüne duraklat dedim. Şimdi asıl soru şu; Bu işlem diski biçimlendiriyor mu? Yani fotolar videolar falan gider mi? Ayrıca ben bunu asıl OS yapmak istemiyorum. Arada sırada W11'e gireceğim asıl OS Windows 10 olacak. İkisini de kullanmanın bir yolu var mı?

Var virutual box(sanal PC) diye uygulama var YouTube'a yaz çıkar zaten ana PC Windows 10 kalıyor ama sanal makine Windows 11 istersen sanal makineye Windows XP bile kurabilirsin.

Windows Update üzerinden yüklerseniz dosyalarınız kalır. 2. işletim sistemi olarak yüklemek için ISO dosyasını indirmelisiniz.

Peki win10 isosu ile ikinci bir os oluştursam ondan insidera katılsam olur mu?
Ayrıca ben bu w11 güncellemesini nasıl silebilirim?

Var virutual box(sanal PC) diye uygulama var YouTube'a yaz çıkar zaten ana PC Windows 10 kalıyor ama sanal makine Windows 11 istersen sanal makineye Windows XP bile kurabilirsin.
Hocam onu da düşündüm ama isoyu bulamadım. (sağlamindir gibi saçma sapan siteler çıkıyor karşıma)

Windows 11 ISO'su ile Update ettim tamamen her şeyim olduğu gibi kaldı.
senin pc windows 10 ama yanında yazıyor
Hocam onu da düşündüm ama ISO'yu bulamadım. (sağlamindir gibi saçma sapan siteler çıkıyor karşıma)

Sağlam indir en güvenilir sitedir hatta uzantısı bile net yani neredeyse Steam kadar güvenli.
Hocam onu da düşündüm ama isoyu bulamadım. (sağlamindir gibi saçma sapan siteler çıkıyor karşıma)
birde şöyle bir site var burdan da bürsürü oyun indirdim güvenilir

Hocam microsoft daha isoyu resmi olarak paylaşmadı ya o yüzden çok güvenemiyorum. Peki ben bu güncelleştirmeyi silebilirmiyim?

senin pc windows 10 ama yanında yazıyor
1630948280594.png

Yeni konular

Geri
Yukarı