Insomniac Games, yeni Spider-Man oyunlarında ana karakterin Miles Morales olacağını doğruladı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Açıkçası siyahı insanların bile Peter Parker'ı tercih edeceğini düşünüyorum.

Haber ise şu:
Bundan sonra Insomniac'ın süper kahraman evreninde Miles Morales ana Spider-Man olacak. Yani Peter'dan çok onu göreceğiz. Mesela Wolverine'de de eğer Spider-Man olursa muhtemelen Miles olur.

Kaynak:

3 ana karakter olacak. After creditste vardı zaten. Peter Parker, Miles Morales ve Silk.
3 ana karakter olacak olması değil hocam konu. Konu, ana Spider-Man'in Miles olacak olması. Yani artık öne çıkan ve ana Spider-Man Peter Parker olmayacak. Miles Morales olacak.

Bundan sonraki bütün oyunlarda Miles Morales'i tamamen ana karakter haline getirip Peter Parker'ı iyice arka plana atarlarsa Web of Shadows veya Prototype oynarım daha iyi.

3 ana karakter olacak olması değil hocam konu. Konu, ana Spider-Man'in Miles olacak olması. Yani artık öne çıkan ve ana Spider-Man Peter Parker olmayacak. Miles Morales olacak.
Ben de ana Spider-Man'in Mles olacağını düşünüyorum. Hikayesini iyi işlerlerse ana Spider-Man'in Miles olması sorun değil. Mesela Miles oyununun hikayesi berbattı ama Spider-Verse filmlerinde de harika bir hikaye vardı. Eğer filmlerindeki gibi bir hikaye anlatılacaksa daha iyi bile olabilir bu durum.

Alabilecekleri en hatalı kararı almışlar bitmedi gitti şu swj hevesleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı