Inspiron N5110 sürücüleri yükleme

bekirdeniz

Hectopat
Merhaba, almış olduğum dizüstü bilgisayarıma nasıl sürücü yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen? Teşekürler. Inspiron N5110, i3 M380, AMD Mobilitiy Radeon HD 5000 Series.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 hom yini yükledim.

Windows 10 güncelleştirmelerden güncelleştirin. Ekran kartınızın sürücüsünü AMD'nin sitesinden modeli aratarak indirip kurabilirsiniz. Aygıt yöneticisinde herhangi bir ünlem varsa donanım kimliğini aratıp veya destekliyorsa Dell'in sitesinden modelinizi bulup driverlerden indirip kurabilirsiniz.

Merhaba, almış olduğum dizüstü bilgisayarıma nasıl sürücü yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen? Teşekkürler. Inspiron N5110, i3 M380, AMD mobilitiy Radeon HD 5000 series.

Merhaba, Intel'in kendi sitesinde driver indirme uygulaması var onu indirip kurduktan sonra otomatik güncellemeleri vs. gösteriyor.

Windows 10 güncelleştirmelerden güncelleştirin. Ekran kartınızın sürücüsünü AMD'nin sitesinden modeli aratarak indirip kurabilirsiniz. Aygıt yöneticisinde herhangi bir ünlem varsa donanım kimliğini aratıp veya destekliyorsa Dell'in sitesinden modelinizi bulup driverlerden indirip kurabilirsiniz.
Tamam windows 10 da günceledim ben ama PCI basit iletişim denetleyicisinde ünlem var donanım kimliğini interneten aratım yabancı sitede bir pırogram önerdi baktım olmuyor

Windows 10 işletim sisteminiz varsa sürücüleri ek olarak yüklemene gerek yok otomatik yükler onun dışında Realtek ve ekran kartı sürücüsünü kendin yükleyebilirsin.

Windows 10 işletim sisteminiz varsa sürücüleri ek olarak yüklemene gerek yok otomatik yükler onun dışında Realtek ve ekran kartı sürücüsünü kendin yükleyebilirsin.
merhaba dediklerinizi anladım ama ben bilmeyerek driver pac indirdim kurdum bilgisayarıma bişeyler oluyor gibi siyah bir pencere çıkıyor bana kod gösteriyor sonra gidiyor 3 4 defa oldu

Geri
Yukarı