Instagram 38 formu çalışıyor mu?

Hollywoo

Hectopat
Herkese merhaba. 1 yıl önce kapanan hesabımı (kesinlikle herkese açık bir şekilde uygunsuz şey paylaşmadım) açmak için yöntem arıyordum. Hesabın arşivinde benim için önemli fotoğraflar var sırf bu yüzden açıp hesabı sonradan tekrar kapatmayı düşünüyorum. Her neyse işte bir tane form buldum. Bu formu doldurunca hesabın açıldığını iddia ediyorlar. TR'den denediğimde COVID-19 sebebiyle yardımcı olamadıklarını söylediler. VPN ile Almanya'ya bağlanıp denediğimde gönder butonuna bastığımda ekran öylece kalıyor. Belki işe yaramıyordur, hiç bu forum ile hesabını açabilen var mı?

Son düzenleme:
Herkese merhaba. 1 yıl önce kapanan hesabımı (kesinlikle herkese açık bir şekilde uygunsuz şey paylaşmadım) açmak için yöntem arıyordum. Hesabın arşivinde benim için önemli fotoğraflar var sırf bu yüzden açıp hesabı sonradan tekrar kapatmayı düşünüyorum. Her neyse işte bir tane forum buldum. Bu forumu doldurunca hesabın açıldığını iddia ediyorlar. TR'den denediğimde COVID-19 sebebiyle yardımcı olamadıklarını söylediler. VPN ile Almanya'ya bağlanıp denediğimde gönder butonuna bastığımda ekran öylece kalıyor. Belki işe yaramıyordur, hiç bu forum ile hesabını açabilen var mı?
Genellikle öyle forumlar şuanda kapalı. O yüzden maalesef açamazsınız.

Geri
Yukarı