Instagram 4.4.2 Note 2'de eski sürüm indiriliyor

ableben

Hectopat
Eski telefonum Note 2'ye önceden Instagram yüklediğimde son sürümlerden birini kullanıyordum ve birinin bana gönderdiği sesli dosyaları, reels videolarını görüntüleyebiliyordum. Ancak uygulamayı bir sebepten baştan yükledim ve yüklediğimde tema baştan aşağı değişmişti. Ayrıca arama yapamıyordum. Messenger güncellemesi önceden yapmıştım lakin bu sefer öyle bir ibare görmedim. Ve biri bana reels videosu gönderdiğinde "Bu türdeki mesajları görebilmek için Instagram uygulamasının en sürümünü kullan" yazıyor. Uygulamayı nasıl güncelleyeceğim? Play Store menüsünde bir güncelleme ibaresi yok maalesef.

Bildiğim kadarıyla Note 2 için destek sonu gelmişti ama note 2nin android sürümünü yükseltebilirsin bunun için LineageOS kullanman gerekir o da PC gerektiriyor ama kurulum sonrası yaptığına deyecektir sadece biraz performans yavaşlayabilir ama kullanışlı olacaktır

Örnek Videolar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulmuş Hali
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı