Instagram Açmak Zorunluluk Mu?

Emrah Şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
Herkesin elinde telefon bir İnstagram merakı. Biz mi geride kaldık anlamış değilim Facebook var bir tek açıcakmışım gibi bir algı oluştu .

Bu siteleri sevmiyorum ben de. Facebook var ama kullanmıyorum, önceden arkadaşlarla konuşmak için kullanıyordum şimdi WhatsApp var. Twitter'ı sadece takip ettiklerimden haberdar olmak için kullanıyorum, başka da Instagram falan hiç yok zaten.

Bende Twitter'da yok kullanmıyorum, sadece Facebook kullanıyorum. Bana diğer uygulamalar Facebook'tan esinlenerek çıkarılmış olduğunu düşünüyorum. Biri mekan paylaşır, diğer fotoğraf paylaşır bütün bu özellikleri zaten Facebook yapıyor zaten. Arkadaşım çok ısrar ediyor açmam için ondan dolayı açsam mı diye kararsız kaldım, ama açmayacağım sanırım.

İnsanlar ölüyor. Artık her yer teknoloji ile ilerliyor. Yürümeyi unutuyoruz artık. Her yerde yürüyen merdivenler. Yürüyen merdiven ne ya ? Bu kadar saçma bir şey olabilir mi ? Yürümeyi, koşmayı artık düşünmeyi bile unutuyoruz. Sonumuz hayrola.

Bu arada incelemeyi bu hafta yapacağım arkadaşları sistemimi aldım kusuruma bakmayın sınavlarımdan dolayı bir gecikme oldu. @Uprising merak ediyordun dostum .

Retrica var bir de.

O normal hadi neyse güzel efekt barındırıyor, gerçi bizim türk halkı iş fotoğrafa gelince kız için herşeyi yapıyorlar [emoji1].

Bende her şey var ne asosyalmişim be!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…