Instagram ban yedim

soulsinheaven

Femtopat
Merhaba, kendi cihazım üzerinden çok farklı fake ig hesapları açtım, beni bu hesaplardan engelleyen kullanıcılar vardı ben de farklı bir e mail üzerine başka hesap açtım hatta numarada farklı buradan da engellenmiş oluyorum. E mail ve numara farklı bu nasıl olabilir acaba iple alakalı bir durum mu? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba, kendi cihazım üzerinden çok farklı fake ig hesapları açtım, beni bu hesaplardan engelleyen kullanıcılar vardı ben de farklı bir e mail üzerine başka hesap açtım hatta numarada farklı buradan da engellenmiş oluyorum. E mail ve numara farklı bu nasıl olabilir acaba iple alakalı bir durum mu? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Oyun için bende aynısını Facebook'ta yaşamıştım uğraşmadım geçmiş olsun.

Yapacak bir şey kalmadı muhtemelen VPN de denesen bir çözüm olmayacak.

Cihazı sıfırla, Modemi yeniden başlat. Statik IP adresin yoksa düzelir. Mac banı atmamışlardır zannımca. Belki telefon numarana atmışlardır. SIM Kart Değiştirmeyi de deneyebilirsin. Başka birinin SIM Kartında yapmıyorsa numarana ban atmışlardır. Böyle işlerle uğraşacaksan sanal numara uygulamalarını kullan bir dahakine dersini çalışmış olursun. Mac banı attılarsa Android ise MAC adresini değişmen lazım. Apple ise Gizliliği etkinleştirince rastgele Mac atıyordu cihaza.

Son düzenleme:
Cihazı sıfırla, Modemi Sıfırla. Statik IP adresin yoksa düzelir. Mac banı atmamışlardır zannımca. Belki telefon numarana atmışlardır. SIM Kart Değiştirmeyi de deneyebilirsin. Başka birinin SIM Kartında yapmıyorsa numarana ban atmışlardır. Böyle işlerle uğraşacaksan sanal numara uygulamalarını kullan bir dahakine dersini çalışmış olursun.

Bunlara gerek yok. Arık kullanıcılar başkalarını engellerken 'Yeni oluşturabileceği hesapları engelle' gibi bir şey eklendi. İnsanlar o şekilde engelliyor.

1653752979262.png

Gerek var efendim cihaz içinde ban dosyası var. WhatsApp ile haşırneşir olurken görmüştüm. O dosyayı kaldırması lazım yeni hesap açmadan. Eski hesaplarınada girme bence bir daha. Yine ban yersin yoksa.

Bunlara gerek yok. Arık kullanıcılar başkalarını engellerken 'Yeni oluşturabileceği hesapları engelle' gibi bir şey eklendi. İnsanlar o şekilde engelliyor.

Eki Görüntüle 1402062

Hocam anlıyorum ama email ve numara farklı. Aynı olunca dediğiniz alogaritma direkt uygulanıyor, farklı olmasına rağmen engelli oluyorum. Cihaz banı olabilir mi sizce?

Son düzenleme:
Hocam anlıyorum ama email ve numara farklı. Aynı olunca dediğiniz alogaritma direkt uygulanıyor, farklı olmasına rağmen engelli oluyorum. Cihaz banı olabilir mi sizce?
Benimde o tür hesabım vardı yakın arkadaşım engellemişti. Aynı şekil engelli kalmıştı yeni hesapta.

Taciz mi? Sizce yaptığım tacizi buradan meşrulaştırıp soru sorabilir miyim? Taciz ettiğim yok fake hesapları değiştirme veyahut kapatma gereği duyuyordum her seferinde. Ayrıca benim anlatmak istediğim farklı email ve numara kullanmama rağmen bu olay yaşanıyor.

"çok farklı fake ig hesapları açtım"
"beni bu hesaplardan engelleyen kullanıcılar vardı"
"ben de farklı bir e mail üzerine başka hesap açtım hatta numarada farklı buradan da engellenmiş oluyorum"

Sizi engelleyen birileri var ve siz de onlara ulaşmak için hayli çaba sarf ediyorsunuz anlaşılan ve yetinmeyip yeni bir Technopat hesabı açıp bu soruyu soruyorsunuz.

Bana böyle bir his verdi sadece, eğer ben yanlış anladıysam siz kusura bakmayın.

Geri
Yukarı