Çözüldü Instagram beyaz ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Codfish

Hectopat
Makaleler
2

Herhangi birinin profilinden ziyade direk Instagram'ın ana sayfasında oluyor. Sorun nedir?

Çözüm

Benim sorunum düzeldi tek yaptığım beyaz ekranın fotoğrafını çekip desteğe sorunu da yazarak göndermek oldu. Aynısını yapmak sorununuzu çözecektir.
Beyaz ekranın görüntüsünü çekip desteğe yolladıktan sonra beklemekten başka bir çözüm yok.

Eninde sonunda olur değil mi ya

Hocam merhaba, aynı sorun bende de şu an var. Sırf bu konu için üye oldum bu sayfaya. Yaklaşık bir buçuk gündür Instagram masaüstünde beyaz sayfa var. Sizin de bu yorumu atalı bayağı olmuş sanırım. Durum nedir? Düzeldi mi?
Beyaz ekranın görüntüsünü çekip desteğe yolladıktan sonra beklemekten başka bir çözüm yok.
teşekkür ederim. beklemekten başka çarem yok o zaman
çok darladım kusuruma bakmayın. bide linkin başında böyle bişey yazıyor garibime gitti. ne olduğu hakkında bi bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Hayır, bir bilim yok.

ben 1 gün bekledim ve düzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…