Çözüldü Instagram beyaz ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Codfish

Hectopat
Makaleler
2
1641597197209.png

Herhangi birinin profilinden ziyade direk Instagram'ın ana sayfasında oluyor. Sorun nedir?

Çözüm
Hepsini denedim hocam. Tuhaf olan, telefon uygulamasından hiçbir sorun olmaması. Sadece bilgisayardan girdiğimde ana sayfa boş çıkıyor ve ben gelende bilgisayardan kullanıyorum Instagram'ı. Yani çerez temizlemek, diğer tarayıcıları denemek, şifre değiştirmek vb her şeyi denedim. Bu arada keşfet ya da kendi profilime de girebiliyorum. Sadece ana sayfa bomboş çıkıyor. Instagram'a sorun bildir olayını da yaptım. Tuhaf bir teknik arıza durumu oldu galiba.

Benim sorunum düzeldi tek yaptığım beyaz ekranın fotoğrafını çekip desteğe sorunu da yazarak göndermek oldu. Aynısını yapmak sorununuzu çözecektir.
Hepsini denedim hocam. Tuhaf olan, telefon uygulamasından hiçbir sorun olmaması. Sadece bilgisayardan girdiğimde ana sayfa boş çıkıyor ve ben gelende bilgisayardan kullanıyorum Instagram'ı. Yani çerez temizlemek, diğer tarayıcıları denemek, şifre değiştirmek vb her şeyi denedim. Bu arada keşfet ya da kendi profilime de girebiliyorum. Sadece ana sayfa bomboş çıkıyor. Instagram'a sorun bildir olayını da yaptım. Tuhaf bir teknik arıza durumu oldu galiba.

Benim sorunum düzeldi tek yaptığım beyaz ekranın fotoğrafını çekip desteğe sorunu da yazarak göndermek oldu. Aynısını yapmak sorununuzu çözecektir.

Çözüm
Birkaç kez yaptım hem de, ama olmadı. Tam olarak, kelime kelime ne yazdınız hocam Instagram'a? Yazdığınız yazının aynısını buraya da yazabilir misiniz? Belki ben hatalı bir şey yapıyorumdur diye.

Birkaç kez yaptım hem de, ama olmadı. Tam olarak, kelime kelime ne yazdınız hocam Instagram'a? Yazdığınız yazının aynısını buraya da yazabilir misiniz? Belki ben hatalı bir şey yapıyorumdur diye.

Tam olarak ne yazdığımı hatırlamıyorum ama ana sayfamın beyaz olduğunu ve bilgisayardan giriş yaptığımı söyledim. Beklerseniz sorununuzu çözerler gibime geliyor.

Aynı sorun bende de var.

DNS, IP ve MAC adresini sıfırladım. Bir sürü tarayıcı denedim. Verileri sıfırladım.

Desteğe yazmanız gerekiyor.
Desteğe defalarca kez yazdım ama hâlâ düzelmedi. Sizinki düzeldi mi yazdıktan sonra? Ya acaba çok mu kısaca yazıyorum desteğe? ''Bilgisayardan girdiğim Instagram anasayfam boş gözüküyor'' yazıp gerekli ekran görüntüsünü atıyorum.

Desteğe defalarca kez yazdım ama hâlâ düzelmedi. Sizinki düzeldi mi yazdıktan sonra? Ya acaba çok mu kısaca yazıyorum desteğe? ''Bilgisayardan girdiğim Instagram anasayfam boş gözüküyor'' yazıp gerekli ekran görüntüsünü atıyorum.
İnternette ben böyle çözümler gördüm. Ben de yeni yazdım. Hem İngilizce, hem de Türkçe olarak. Bekliyorum.

Çok sıkboğaz ettiysem özür dilerim, İngilizce yazdığınız metni buraya da yazar mısınız acaba zahmet olmazsa? Ben de aynısını deneyeyim.

Ben Türkçe yazdım "ana sayfam beyaz olarak gözüküyor ve bilgisayar üzerinden giriş yapıyorum" şeklinde bunu gönderin artı olarak bir şey yapmanıza gerek yok beklemeniz gerekiyor sadece. Farklı raporlar göndermenin pek bir etkisi olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı