Instagram bilgisayar üstünde donuyor

berkantyl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PC'de Instagram'a giriyorum. Sayfalar arası geçiş yaparken Reels girince sayfaya kafayı yiyor sinirime dokunmaya başladı, sebebi nedir?

Arkadaşlar merhaba, PC'de Instagram'a giriyorum. Sayfalar arası geçiş yaparken Reels girince sayfaya kafayı yiyor sinirime dokunmaya başladı, sebebi nedir?

Vallah ben Google'ın önbelliğini verilerini falan sildim temizledim kısaca düzeldi bir dene istersen bende öyle oldu bende de oluyordu önceden.

Donanım Hızlandırma ayarını açıksa kapat ya da kapalıysa açıp dene. Bir şey değişmezse ilk bulduğun halde bırak.

IG ve Facebook sürekli üçüncü taraf yazılımlarla veri çekenleri önlemek amacıyla Yazılımsal algoritma değiştiriyor. Yakınlarda yeni değişiklikler yapıldı ancak bahsettiğiniz gibi donma, cevap vermeme ya da sayfa çöktü hataları çıkmaya başladı. Tarayıcınızda üçüncü taraf bir eklenti varsa devre dışı bırakın ya da silin.

Geri
Yukarı