Instagram bir hesap iki telefonda açılmıyor

orhangulasti

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming B550 Plus Wifi
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 8x4 32GB 3600 MHz
Ekran Kartı: MSI Gaming X RX 6600 XT
Kasa: Xigmatek Poseidon EN45044
Psu: Gigabyte P750GM 750W 80+ Gold
Klavye: Logitech G413 Pro Carbon
Fare: Asus TUF Gaming M3
Kulaklık Asus Tuf Gaming H3 Wireless
Meslek
Polis
Herkese merhaba, arkadaşlar. Nişanlımın Instagram hesabında bugün bir sorun oluştu. Kim takibi bıraktı görmek için bir uygulamaya girdi. Sonrasında ikimizin telefonundan da hesap çıkış yaptı. Şimdi ise sadece bir telefonda açılıyor. Ne yaptıysam sorunu çözemedim. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Hesap önce çalınmış hocam girmeyin öyle sitelere, 2 faktörlü doğrulamayı açıp şifreyi değiştirin.

Herkese merhaba, arkadaşlar. Nişanlımın Instagram hesabında bugün bir sorun oluştu. Kim takibi bıraktı görmek için bir uygulamaya girdi. Sonrasında ikimizin telefonundan da hesap çıkış yaptı. Şimdi ise sadece bir telefonda açılıyor. Ne yaptıysam sorunu çözemedim. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Muhtemelen Instagram'ın güvenlik sistemi o uygulamayı yetkisiz giriş olarak algıladı ve kısıtlandı.

Öyle siteler genellikle hatta nerdeyse hepsi hesap çalmak için. Şifreyi değiştirmenizi öneririm.

Giriş yapamadığın telefonda şifremi unuttum de ve sıfırla.

Şifreyi değiştirdim iki faktörlü doğrulamada aktif şu anda.
Giriş yapamadığın telefonda şifremi unuttum de ve sıfırla.
Öyle siteler genellikle hatta nerdeyse hepsi hesap çalmak için. Şifreyi değiştirmenizi öneririm.
Doğrudur hocam ben yanında değildim o sırada. geldiğimde uydulamayı sildim. Şifre sıfırlamak için girdiğimde çıkış yapmıştı. Hesap şifresini değiştirip iki faktörlü doğrulamayı aktif ettim. E-postasıda kendi şahsi güvenli e-posta adresim. Şu an sadece ikinci bir telefonda oturum açtığımda diğer telefondaki oturum kapanıyor. İki cihazda güvenilen cihazlar arasında bulunuyor.

Muhtemelen Instagram'ın güvenlik sistemi o uygulamayı yetkisiz giriş olarak algıladı ve kısıtlandı.
Kısıtlandı ise ortalama bir süresi var mı hocam bunun.

Geri
Yukarı