Çözüldü Instagram"bir sorun var ve sayfa yüklenemedi." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaCan1907

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, ben bugün PC'yi sıfırladım (format değil) ama sonra Instagram'a girdiğimde bu hatayı aldım çözümü var mı?
1680888740486.png

Arkadaşlar eğer Instagram'a girdiğiniz anda beyaz bir sayfa sonrası yukarıda eklenen fotoğrafı görüyorsanız bunun çözümü gerçekten basit.
Herhangi bir tarayıdan fakat bilgisayar olursa daha iyi olur çünkü telefonda direkt uygulamaya geçiş yapacak.
Giriş yaptığınızda tarayıcıdan "sen olduğuna emin olmamız gerekiyor" başlığı altında bir onay kutucuğu ile karşılaşacaksınız. Normalde telefonda da bunu sorması gerekiyor ama hata nedeniyle bug a giriyor. Kutucuğu onaylayıp bot doğrulamayı yaptıktan sonra hesabınıza erişeceksiniz. Tarayıcıyı kapatıp telefona geri geçin. Ve uygulama geçmişini temizleyip tıklayın ikona hata gelmeyecek 4-5 saniye bekletecek ana sayfa da hiçbir şey yüklenmeden daha sonra hesabınızdasınız herkese iyi günler dilerim.

2 gündür bu sorunu yaşıyorum. Instagram hesabıma giriş yapmak için iki faktörlü koruma var dolayısıyla hesaba herhangi bir tarayıcıdan girmek istediğimde telefonuma kod gelmesi ve onunla giriş yapmam gerekiyor ancak bu hatayı almaya başladığım andan itibaren tarayıcıdan girmeye çalıştığımda telefonuma kod gelmiyor. Daha öncesinde iki faktörlü korumayı aktifleştirdiğimde Instagramın vermiş olduğu 8 haneli yedek kodlara sahiptim ve kod alamıyorum yedek kodlar ile giriş yap dediğimde de kodların yanlış olduğunu tekrar denemem gerektiğini söylüyor. ne telefon uygulamasından ne de tarayıcıdan instagrama giriş yapamıyorum. e postaya giriş bağlantısı göndere tıkladığımdaysa giriş bağlantısı telefonda aynı şekilde hata veriyor tarayıcıda ise yüklenme ekranında kalıyor. instagram destek mailine mail attım geri dönüş olmadı. hesabım instagram tarafından kapatıldıysa diye form göndermeye çalıştım ancak formda da hesabın şuanda aktif olduğu için form gönderemezsin uyarısı aldım. youtubeda bir video gördüm çözüm için ulaşın tarzı ancak o da 2500tl istiyor :D çözümü bilen bir allahın kulu yok mu.

2 gündür bu sorunu yaşıyorum. Instagram hesabıma giriş yapmak için iki faktörlü koruma var dolayısıyla hesaba herhangi bir tarayıcıdan girmek istediğimde telefonuma kod gelmesi ve onunla giriş yapmam gerekiyor ancak bu hatayı almaya başladığım andan itibaren tarayıcıdan girmeye çalıştığımda telefonuma kod gelmiyor. Daha öncesinde iki faktörlü korumayı aktifleştirdiğimde Instagramın vermiş olduğu 8 haneli yedek kodlara sahiptim ve kod alamıyorum yedek kodlar ile giriş yap dediğimde de kodların yanlış olduğunu tekrar denemem gerektiğini söylüyor. ne telefon uygulamasından ne de tarayıcıdan instagrama giriş yapamıyorum. e postaya giriş bağlantısı göndere tıkladığımdaysa giriş bağlantısı telefonda aynı şekilde hata veriyor tarayıcıda ise yüklenme ekranında kalıyor. instagram destek mailine mail attım geri dönüş olmadı. hesabım instagram tarafından kapatıldıysa diye form göndermeye çalıştım ancak formda da hesabın şuanda aktif olduğu için form gönderemezsin uyarısı aldım. youtubeda bir video gördüm çözüm için ulaşın tarzı ancak o da 2500tl istiyor :D çözümü bilen bir allahın kulu yok mu.
aynı sorun bende de oluştu çözebildiniz mi

Merhaba arkadaşlar, ben bugün PC'yi sıfırladım (format değil) ama sonra Instagram'a girdiğimde bu hatayı aldım çözümü var mı?
Eki Görüntüle 1731074
Şu anda yaşıyorum bu sorunu ve çok can sıkıcı kaç saat oldu düzelmedi ana sayfa yükleniyor ama karanlık tema gitti ayarlara girmeye çalışınca bir sorun oluştu diyor ve profilime giremiyorum profil beyaz oldu yan hesaplarımda böyle bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı