Instagram "bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol" hatası

MrFinBlack

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Son 2 gündür Instagram hesabıma girmek istediğimde bu hatayı alıyorum. Ben hesabımı çaldılar sandım o yüzden hemen şifremi değiştirdim. İşin garibi benim telefon numaramın sonu 51 ile bitiyor ve hala hesabıma kayıtlı. Aynı şekilde mailimde hesabıma kayıtlı, yani değişmemiş. Fakat bu ekrana geldiğimde sonu 15 ile biten bir numara çıkıyor ve bana ait değil. Eski numaramın sonu 15 ile bitiyordu. Yani aklıma çalınmış olma ihtimali geldi. Şifremi değiştirdim girmek istediğimde bu hatayı alıyorum. En alttaki destek al bölümünden mailime kod gönderttim. Ve Instagram benden selfie videosu çekmemi istedi. Tam 3 defa çekip gönderdim ama bir sonuç yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Hesaba giremediğim için hesabı silemiyorumda. Çok saçma bir durumun içine düştüm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231225_092650_Instagram.jpg
    Screenshot_20231225_092650_Instagram.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 71
Talebi mail olarak ilettiyseniz dönüş yapmalarını beklemeniz gerekecek. Genelde Instagram hesabı ile farklı bir uygulamada oturum açılmak istendiğinde ben de bu sorunla karşılaşıyordum. Web sayfasından (uygulama üzerinden değil) giriş yapmayı deneyebilirsin. Ben genelde o kısımdayken oturumumu açabiliyordum sonrasında uygulamada giriş yapabiliyordum.

Geri
Yukarı