Instagram "Bulunduğun ülkede bu şarkıya ulaşılamıyor." hatası

Instagram kadar leş ve tutarsız bir uygulama hayatımda görmedim, keşke popüler kültürden çıkıp da şu uygulamayı bitirseler. Her hesapta uygulamanın arayüzü farklı olur mu ya. Muhtemelen düzeltemeyeceğiniz saçma sapan IG problemlerinden biridir, kendi kendine de düzelebilir.

VPN ile gir.

Instagram kadar leş ve tutarsız bir uygulama hayatımda görmedim, keşke popüler kültürden çıkıp da şu uygulamayı bitirseler. Her hesapta uygulamanın arayüzü farklı olur mu ya. Muhtemelen düzeltemeyeceğiniz saçma sapan ıg problemlerinden biridir, kendi kendine de düzelebilir.

Adam haklı.

Hesabın profesyonel hesapas böyle hatalarla karşılaşa biliyorsun profesyonel hesabım vardı ve Storye müzik ekleyemiyordum normal hesaba geçince düzeldi.

Instagram kadar leş ve tutarsız bir uygulama hayatımda görmedim, keşke popüler kültürden çıkıp da şu uygulamayı bitirseler. Her hesapta uygulamanın arayüzü farklı olur mu ya. Muhtemelen düzeltemeyeceğiniz saçma sapan IG problemlerinden biridir, kendi kendine de düzelebilir.
Hayatıımda 2-3 ay kullandım. Başka kullanmadım. Şuan da kullanmıyorum ve kullamayıda düşünmüyorum. Haklısınız hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı