Instagram çakma Nike serüveni

Orijinallikten çoğu zaman ödün vermek istemem. Bu demek olmuyor ki her şeyimi orijinal Nike olarak alıyorum ki zaten marka takıntım yok. Alamıyorsam başka marka alırım. Bir tık da olsa ön yargımı kırdı bu konu fakat hala içim sıcak bakmıyor bu olaylara.

Pazardan alın. Orijinal elde kalan ürünleri baya ucuza satıyorlar. En azından bizim pazarda öyle.

Tekstilin ana yurdunda yaşıyoruz, pazarlara özellikle bakılması gerekiyor. Kumaş kalitesi aşırı iyi olan ürünler geliyor. Genellikle 70-100TL arası değişiyor pazarlık yaparsanız rahat 50-60'a indirirsiniz.

Tekstilin ana yurdunda yaşıyoruz, pazarlara özellikle bakılması gerekiyor. Kumaş kalitesi aşırı iyi olan ürünler geliyor. Genellikle 70-100TL arası değişiyor pazarlık yaparsanız rahat 50-60'a indirirsiniz.

Yaşadığım yerde maalesef böyle pazarlar olmuyor olsa bende oralardan alırım böyle uğraşmam. O tarz pazarlara gitme şansım bayramdan sonra o zaman da bir alırım bakarım.
Orijinallikten çoğu zaman ödün vermek istemem. Bu demek olmuyor ki her şeyimi orijinal Nike olarak alıyorum ki zaten marka takıntım yok. Alamıyorsam başka marka alırım. Bir tık da olsa ön yargımı kırdı bu konu fakat hala içim sıcak bakmıyor bu olaylara.
Benim de marka takıntım yoktur aslında da bu ara olmaya başladı bir kere alınca bir daha almak istedim bende aynı sizin gibi çakma ürün almam diye düşünüyordum öyle olmadı en sonunda😃

Orjinal takıntısından ziyade millet kaliteli ürün almak istiyor, artık markalar satıldığı içinse kalitenin önemi kalmadı. :)
Çakma dediğimiz şeylerde orjinaline kıyasla farklı malzemelerden üretiliyor olay o, giyilir mi? Elbette giyilir sonuçta iş görüyor.

Geri
Yukarı