Instagram çalışmıyor

oscorp

Hectopat
Akış yenilenemedi deyince interneti kontrol ettim, sorun yok. Kısıtlanmış veya kapanmıştır diye başka bir hesaptan baktım, sorun yok. Ama ne olduğuna dair bir bildirim de yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun senden kaynaklanıyor şimdi baktım Instagram'da sorun yok fakat arada sırada öyle şeyler oluyor bekle eğer geçmezse sil yükle bu kadar bilgiye ancak bu kadar cevap verebiliyorum.

Facebook altyapısında ne kullanıyorsanız her türlü hatayı almanız mümkündür.
Çözüme gelecek olursak ilk başta önbelleği temizleyin hata almaya devam ediyorsanız başka bir cihazda deneyin olmadı kaldır yükle yapın veya yeni güncellemeyi beklemeniz gerekecek.

Bende aynı sorunu 3 aydır yaşıyorum. Geçen hafta düzeldi 2 gün sonra yine aynı şey oldu. Her yer siyah.
Hocam silip tekrar yükleyin.
Sorun senden kaynaklanıyor şimdi baktım Instagram'da sorun yok fakat arada sırada öyle şeyler oluyor bekle eğer geçmezse sil yükle bu kadar bilgiye ancak bu kadar cevap verebiliyorum.
Bende de aynı sorun var. Şu Instagram ve Twitter lanet uygulamalar. Adamlar bir şeyi doğru dürüst yapamıyor.
Facebook altyapısında ne kullanıyorsanız her türlü hatayı almanız mümkündür.
Çözüme gelecek olursak ilk başta önbelleği temizleyin hata almaya devam ediyorsanız başka bir cihazda deneyin olmadı kaldır yükle yapın veya yeni güncellemeyi beklemeniz gerekecek.
Sorunu tarayıcıdan açarak halettim. Uygulamada ne yapsam alamadığım bildirimi tarayıcıda aldım. İhlal ettiğim şeyi onaylayıp hesabı açtım.

Geri
Yukarı