Instagram çekilişi nasıl yapılır?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba biz yılbaşı için Instagram'da çekiliş yapacağız. Çekiliş postunu paylaştık yorumlar gelmeye başladı ama bir eksik var yorumların hepsini nasıl alacağız? Bunun için bir çekiliş uygulaması var mıdır? Bütün yorumları kolayca kopyalamak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun gibi siteleri kullanabilirsiniz. Ancak dikkat edin, bazı siteler düzgün çalışmıyor veya hak yiyor. Yani sürekli aynı kişiyi falan çıkarabiliyor veya değişik bir algoritması var. İyi günler dilerim.

Bu siteden Instagram Gönderisinin Linkini yapıştırıp ayar yaparsanız seçecektir

Link atmak yasak ise affola
Yok değil merak etme. :D
Bunun gibi siteleri kullanabilirsiniz. Ancak dikkat edin, bazı siteler düzgün çalışmıyor veya hak yiyor. Yani sürekli aynı kişiyi falan çıkarabiliyor veya değişik bir algoritması var. İyi günler dilerim.
Attığınız site düzgün mü? Her siteyi tek tek deneyeceğim. Kahvaltı yapıyordum ondan biraz geç cevap verdim kusura bakmayın. :D

Yok değil merak etme. :D.

Attığınız site düzgün mü? Her siteyi tek tek deneyeceğim. Kahvaltı yapıyordum ondan biraz geç cevap verdim kusura bakmayın. :D.

Ne kusuru hocam. Takmayın bu kadar :).Ben öylesine bir site attım örnek olarak. Düzgün mü bilmiyorum fakat yukarıdaki arkadaşların önerdiği site düzgündür diye düşünüyorum. İyi günler dilerim. Afiyet olsun.

Ne kusuru hocam. Takmayın bu kadar :).Ben öylesine bir site attım örnek olarak. Düzgün mü bilmiyorum fakat yukarıdaki arkadaşların önerdiği site düzgündür diye düşünüyorum. İyi günler dilerim. Afiyet olsun.
İnstaBom'dan mı bahsediyorsunuz. :D Ben bana geç cevap verilmesini sevmediğim için herkese erken cevap veriyorum veremezsem de böyle yazıyorum. :D

İnstabom'dan mı bahsediyorsunuz. :D ben bana geç cevap verilmesini sevmediğim için herkese erken cevap veriyorum veremezsem de böyle yazıyorum. :D.

Hayır hocam,
Bu siteden bahsediyorum.

Hayır hocam,
Bu siteden bahsediyorum.
Sitede ücretsiz çekiliş yapılamıyor. Neredeyse hiçbirinde yapılamıyor. Burası 7.90 TL istiyor gayet uygun gibi geldi bana.

Geri
Yukarı