Instagram çöküyor

DeGaston

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba dünden beri Instagram durmadan atıyor ve kullandığım çoğu özelliği -mesaji alıntılamak gibi- kullanamıyorum. Bir güncelleme yapmadim kendi kendine bozuldu. Silip yükledim. Betadan çıktım. Yeniden yükledim. Telefonu yeniden başlattım hala çözülmedi. Ne yapmam gerek?

Merhaba dünden beri Instagram durmadan atıyor ve kullandığım çoğu özelliği -mesaji alıntılamak gibi- kullanamıyorum. Bir güncelleme yapmadim kendi kendine bozuldu. Silip yükledim. Betadan çıktım. Yeniden yükledim. Telefonu yeniden başlattım hala çözülmedi. Ne yapmam gerek?

Sorun genel. Çoğu kullanıcı yaşıyor aynı sorunu.

Çok sayıda kişinin şifreleri instagram tarafından değiştirilmiş gözüküyor ve kurtarma e-posta, telefon gibi iki faktörlü kimlik doğrulama şeylerinin de değiştiğini söyleyenler var.
Twitter'da #instagram etiketiyle aratırsan görürsün.

Çok sayıda kişinin şifreleri Instagram tarafından değiştirilmiş gözüküyor ve kurtarma e-posta, telefon gibi iki faktörlü kimlik doğrulama şeylerinin de değiştiğini söyleyenler var.
Twitter'da #instagram etiketiyle aratırsan görürsün.

Şifre sorununun çözümü açmış olduğum konuda bulunmuştur. Dilerseniz ziyaret edebilirsiniz. İlgili Konu

Yeni konular

Geri
Yukarı