Instagram çok yer kaplıyor

Mamistv1

Centipat
Daha fazla  
Instagram 22 GB yer kaplıyor. Telefon anneme ait kendisi de nedenini bilmiyor. Önbelleği temizlemeyi denedim ama sadece 1 GB azaldı şu an 20 GB. Verileri temizleyemiyorum çünkü annem hesaplarının şifresinin bilmiyor. Heaaplarının şifresini öğreniriz desem de tam güvenmediği için verileri temizlemiyor. Bende en azından neden bu kadar yer kapladığını öğrenmek istedim. Sebebini bilen var mı?

Uygulama içidir, siz benim dediğimi yapıp öyle verileri silin. Annenizin fazla hesabı olduğunu düşünmüyorum, 2 - 3 tanedir zaten.

Sadece 2 hesabı var, hesapların hangi e-posta ya veya telefon numarasına kayıtlı olduğu bilinmiyor hesaplar 8 yıl önce açıldı. Belki ikisinin de e postası veya telefonla numarasına şu an erişimimiz olmayabilir.

Sadece 2 hesabı var, hesapların hangi e-posta ya veya telefon numarasına kayıtlı olduğu bilinmiyor hesaplar 8 yıl önce açıldı. Belki ikisinin de e postası veya telefonla numarasına şu an erişimimiz olmayabilir.
Profil düzenle > kişisel bilgi ayarlarından hangi e posta ve numaraya kayıtlı öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı