Çözüldü Instagram daha sonra tekrar dene hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ne yaptıysam, hangi çözümü denediysem çözülmedi. Nedir bu illetin çözümü? İlk kez karşılaşıyorum.

1694612093708.png

Kısıtlanacak kadar aktif de kullanmıyorum.

1694612355252.png

Çözüm
İnsanlarla yorumlarda veya DM'de hakaret vs edince oluyor çoğunlukla.

Hiçbir şeye yorum ve beğeni atmam genelde, boş kullanmayı severim Instagram'ı. TikTok'a dönüşüyor sonra. DM'den de grubumuz var oradan küfürleşerek konuşuyoruz fakat birkaç haftadır oraya da yazmıyorum.

Hiçbir şeye yorum ve beğeni atmam genelde, boş kullanmayı severim Instagram'ı. TikTok'a dönüşüyor sonra. DM'den de grubumuz var oradan küfürleşerek konuşuyoruz fakat birkaç haftadır oraya da yazmıyorum.
Instagram'a destek talebi oluşturmuştum, bu sabah sorun çözüldü. Destek talebi açınca çözüyorlar sanırım.
İnsanlarla yorumlarda veya DM'de hakaret vs edince oluyor çoğunlukla.

Instagram'a destek talebi oluşturmuştum, bu sabah sorun çözüldü. Destek talebi açınca çözüyorlar sanırım.

Son düzenleme:
Çözüm
hocam bu hata bende 6 gün önce oldu 28.11.2023 kadardı süresi geçti hala duruyor hata gitmiyor ne yapmam gerekiyor ama sadece yorumlarda oldu yorum yapamıyorum Instagram girmekte sorun yok girip gezinebiliyorum ama yorum yapamıyorum

Geri
Yukarı