Instagram DM mesajlarına yanıt ve tepki verilmiyor

KriegerJack

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık son 3 aydır başlıkta ki problemi yaşıyorum. DM kutuma gelen mesajlara ne yanıt verebiliyorum ne de tepki verebiliyorum. Web üzerinden yeni hesap açtım. Web üzerinden mesajlara yanıt ve tepki verebiliyorum lakin uygulamada giriş yapınca yanıt ve tepki veremiyorum. İnternetten bu sorunu araştırdığımda herkes MESSENGER FEATURES' i ayarlardan güncelle diyor lakin uygulamada öyle bir seçenek yok aranızda böyle bir problem yaşayan ya da çözen var mı?

NOT: Uygulamam güncel

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık son 3 aydır başlıkta ki problemi yaşıyorum. DM kutuma gelen mesajlara ne yanıt verebiliyorum ne de tepki verebiliyorum. Web üzerinden yeni hesap açtım. Web üzerinden mesajlara yanıt ve tepki verebiliyorum lakin uygulamada giriş yapınca yanıt ve tepki veremiyorum. İnternetten bu sorunu araştırdığımda herkes Messenger Features'i ayarlardan güncelle diyor lakin uygulamada öyle bir seçenek yok aranızda böyle bir problem yaşayan ya da çözen var mı?

Not: Uygulamam güncel.

Sil tekrar yükle ben öyle cozdum sana diyor DM kutunu güncellemek ister misin sende evet bas.

Geri
Yukarı