Instagram Dm'de kaç mesaj olduğuna bakılabilir mi?

Hocam Script olsa bile en başta kurması gerekti. Çünkü İnstagram bu bilgiyi senin telefonunda/ bilgisayarında kayıt altına aldığını sanmıyorum. Script İnstagram'a erişemez.

Sohbeti en üst tepeye çıkarıp yalnızca belirli alanlar içerisindeki metinleri çeken(örneğin sonradan girilen div class'ları ile) bir kod dizisi ile elde edilebilirdi. Lâkin bunun için yapılmış bir script bulamadım. Belki bunun için yapılmış bir uygulama vardır veya 3. taraf uygulamaların yan özelliği olarak falan da bulunabilir. Bunun için farklı uygulamalara yönelmenizi tavsiye etmem, mesajlarınızı sayarken elde etmiş de olurlar.

Sohbeti en üst tepeye çıkarıp yalnızca belirli alanlar içerisindeki metinleri çeken(örneğin sonradan girilen div Class'ları ile) bir kod dizisi ile elde edilebilirdi. Lâkin bunun için yapılmış bir script bulamadım. Belki bunun için yapılmış bir uygulama vardır veya 3. taraf uygulamaların yan özelliği olarak falan da bulunabilir. Bunun için farklı uygulamalara yönelmenizi tavsiye etmem, mesajlarınızı sayarken elde etmiş de olurlar.

Yardımın için teşekkürler hocam. Mesajlarda çok ta önemli bir şey yok, uğraşmaya değmez. En azından riske girmeye, basit bir şey var mı diye bakmıştım. Yine de sağ olun.

Geri
Yukarı