Instagram doğrulama kodu istiyor ve kayıp

Ronahi ulakci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Instagram hesabımı dondurdum. Dondurmadan önce iki faktörlü doğrula kodu ayarlarını açtım. Yalnız bu kodların ekran görüntüsü alınması gerekiyormus. Ben almadım ve şu an Instagram girdiğimde o doğrulama kodunu istiyor. Yardımcı olur musunuz bir konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Instagram hesabımı dondurdum. Dondurmadan önce iki faktörlü doğrula kodu ayarlarını açtım. Yalnız bu kodların ekran görüntüsü alınması gerekiyormus. Ben almadım ve şu an Instagram girdiğimde o doğrulama kodunu istiyor. Yardımcı olur musunuz bir konuda?
Telefonuna SMS gelmesi gerekiyor. Her giriş yaptığımda yeni kod gönderiyor bana.

Telefonun da Duo isimli ya da autnator isimli anahtar programları varsa şifre onun içinde oluyor şahsen bende öyle bir bak istersen.

Telefonun da Duo isimli ya da autnator isimli anahtar programları varsa şifre onun içinde oluyor şahsen bende öyle bir bak isterseo kodları girince

Telefonun da Duo isimli ya da autnator isimli anahtar programları varsa şifre onun içinde oluyor şahsen bende öyle bir bak istersen.
O uygulama varda girdigim kodlarda hata veriyo

Destek sistemine ulaşmanız gerekiyor. Aynı sorunu yaşadım ve çözüm sağlayamadım. Çünkü Facebook benden kimlik bilgilerimi istedi. Instagram sadece sayfaları takip etmek için kullandığımdan, isteğini geri çevirdim ve yeni hesap açtım.

Süresi dolmadan hızlı gir kodu

Yeniden gönder de sonra hemen uygulamaya gir kodu gir
Malesef dünden beri deniyorum ama olmuyo
Destek sistemine ulaşmanız gerekiyor. Aynı sorunu yaşadım ve çözüm sağlayamadım. Çünkü Facebook benden kimlik bilgilerimi istedi. Instagram sadece sayfaları takip etmek için kullandığımdan, isteğini geri çevirdim ve yeni hesap açtım.
Maalesef dünden beri deniyorum ama olmuyor.

Destek sistemine ulaştığımda bana bir kod verip kullanici adimla birlikte kağıda yazıp fotoğraf çekip gondermemi istiyor yani bunun sonunda olur mu yapsam istediklerini.

Son düzenleme:
Bilmiyorum. Benden de detaylı şeyler istediler. Önceki mesajımda belirttiğim gibi, önemli bir hesap değildi. İstedikleri bilgileri göndermedim ve yeni hesap açıp devam ettim. Facebook destek sistemi bu konularda baya sorunlu. Çözüm sağlanır mı bilemeyeceğim.

Bunu yapamıyor musun? Yorumumu görmedin herhalde.
IMG_20201108_121544.jpgIMG_20201108_121528.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı