PARADİSSE

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugün bir arkadaşım dedi şöyle bir sayfa var PUBG de bedava UC veriyor.
Bende şaşırdım yazdım adama dedi işte telefon numaranı ve ID vermen yeterli verdim. Telefon numarana gelen mesaja önce evet ardından hayır yaz dedi. Yazdım ve telefonumdan 350TL para çekildi. Adam beni engeledi. Ne yapabilirim? Sizce dava açmalı mıyım? Kararsız kaldım. ID'ni ver ve telefon numaranı ver deyip gelen koda evet sonra hayır yaz demişti dediklerini yaptım. UC gelmedi hem faturama yanısıdı. Bu durumda neye başvurmam gerek? Dava açabilme yetkim var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bugün bir arkadaşım dedi şöyle bir sayfa var PUBG de bedava UC veriyor.
Bende şaşırdım yazdım adama dedi işte telefon numaranı ve ID vermen yeterli verdim. Telefon numarana gelen mesaja önce evet ardından hayır yaz dedi. Yazdım ve telefonumdan 350TL para çekildi. Adam beni engeledi. Ne yapabilirim? Sizce dava açmalı mıyım? Kararsız kaldım. ID'ni ver ve telefon numaranı ver deyip gelen koda evet sonra hayır yaz demişti dediklerini yaptım. UC gelmedi hem faturama yanısıdı. Bu durumda neye başvurmam gerek? Dava açabilme yetkim var mı?

350 TL için emniyet uğraşmaz soğuk su iç sen en iyisi.

Arkadaşımıda 980TL dolandırdı o peki bir şey yapabilir mi?

Dostum bu paralara kimse dava açmaz diyelim ki açtın avukat parası onun 3-5 katı zaten ama eğer kredi karı ile dolandırıldıysan bankaya gidip şahsına parayı geri alabilirsin ama aynı şey banka kartı için geçerli değil.

Geçmiş olsun. Çözümü yok giden gitmiş.
Yine iyi ki sosyal medya vb hiçbir platformu kullanmıyorum dediğim günlerden daha. Nerede çokluk orada b. Bu tür platformlarda dolandırıcıların mekanı.

EDİT: instagram ilk çıktığı yıllar millet yediğini içtiğini paylaşıyordu ve bundan rahatsız olunuyordu ki haklılar bende rahatsız oluyordum bunlar hoş şeyler değil o günden beri kullanıyorum bir şey. şimdi ise yeterki temiz olsun buna razı olalım deniliyor. Bunlar daha iyi günler diyorum bende. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı