Instagram durdu hatası

zıbab ivjj

Hectopat
Daha fazla  
Son 3 4 gündür instagram'da sohbete girdiğim an durdu hatası alıyorum. Bazen kendiliğinden düzeliyo ama şu an yine başladı. Özellikle belirli sohbetlere girdiğimde duruyor. Arkadaşlarımla olan gruba girdiğimde direk durdu hatası veriyor. Bazı sohbetlerde de yukarı kaydırınca durdu hatası alıyorum. Ne yapabilirim?

Son 3 4 gündür Instagram'da sohbete girdiğim an durdu hatası alıyorum. Bazen kendiliğinden düzeliyor ama şu an yine başladı. Özellikle belirli sohbetlere girdiğimde duruyor. Arkadaşlarımla olan gruba girdiğimde direk durdu hatası veriyor. Bazı sohbetlerde de yukarı kaydırınca durdu hatası alıyorum. Ne yapabilirim?

Ön belleği temizlemeyi deneyin ve güncellemeler varsa yapın.

Hocam ben de reels videosu izlerken birkaç tane aşağı kaydırınca bir video tamamen karanlık oluyordu, üstünde"Bu video şu anda kullanılamıyor" mu ne yazıyordu ama ucundan görüyordum bunu. Daha aşağı kaydırmam bitmeden Instagram kapanıyordu. Silip Google Play Store'un bana verdiği sürümü değil de apkpure'dan son Instagram sürümünü indirdim. Çünkü her Instagram sürümü her cihaza uygun olmuyor.

Play Store cihazınıza göre değiştiriyor sürümü. Bu tarz websiteler de cihazınızı tespit edemediği için en son ana Instagram sürümünü sunuyor. Yani güncel her telefona indirseniz çalışır. Oradan indirdim, sorun kalmadı.

Bunu yaparsanız Play Store'dan otomatik güncellemeleri kapatın ki tekrar hata alacağınız sürüme güncellemeyin.

Geri
Yukarı