Instagram eşcinselliği neden bu kadar çok gözümüze sokuyor?

Technopat'ın daha medeni insanlardan oluştuğunu düşünüyordum ama görüyorum ki çoğu ailesi tarafından beyni yıkanmış , eşcinselleri düşman olarak gören 1400 yıl öncede kalmış kafa yapısına sahip.
Yani eşcinsellere saygı duyunca çağdaş, gelişmiş mi oluyorsun? Mantığa bak. Senin TDK'ye girip kelimelerin anlamlarını öğrenmen lazım.

Aileler homofobik mi de beyin yıkıyorlar diyebiliyorsun? Senin ailen demek ki bunu yapıyordu ki bu durumdan kurtulmuşsun ve bu şekilde izah ediyorsun.

Sırf şurda eşcinselliği tasvip etmeyenleri kötülemek için yaptığın genellemeye bak. 👏

Konuyla alakalı olarak ise nasıl bir kadın ve erkek çifti reklamda görünce rahatsız olmuyorsan eş cinsel çiftleri görünce de rahatsız olmamayı öğreneceksiniz.

spider-man-tabi-efendim.gif

Rahatsız oluyorum var mı diyeceğin? Saygı da duymuyorum sevmiyorum nefret kusuyorum var mı cevabın? Yok kendinizi ilgi manyağı yapmışsınız bir hastalığı insan gözüne sokmaya devam edin siz.

Saygı kişiliğe duyulur saçma sapan ilgi için yapılan şeylere değil.

Ben de zamanında böyle bir konu açmıştım ve aktif olmayan üyeler bile LGBT'yi savunmak için istila etmişlerdi. Konuyu konu kapatıldı. Çok sıkıntılı insanlar futbol kulüplerine reklam yaptıran adam sosyal medyaya mı yaptıramayacak eşcinsellerle sorunum yok ama cidden insanın başını ağrıtır konu sahibine Allah yardım etsin.

Hocam ben de bu konuyu açtığım için süt çocuğu ilan edildim üstüne cahil denildi.

O an bir tane arkadaşa cevap verirken arkadaşın yorumu silindi bende tam o sıra cevap verdim sonuç uyarı oldu cevap veremedim bana süt çocuğu diyen korkaklara.

Sözde nefret içerikli konu açmışım raporlamış bir de konuyu. 🤣

Son düzenleme:
Yani eşcinsellere saygı duyunca çağdaş, gelişmiş mi oluyorsun? Mantığa bak. Senin TDK'ye girip kelimelerin anlamlarını öğrenmen lazım.

Aileler homofobik mi de beyin yıkıyorlar diyebiliyorsun? Senin ailen demek ki bunu yapıyordu ki bu durumdan kurtulmuşsun ve bu şekilde izah ediyorsun.

Sırf şurda eşcinselliği tasvip etmeyenleri kötülemek için yaptığın genellemeye bak. 👏
Başka insanların hayatına ve seçimlerine burnunu sokmayınca , saygı duyunca çağdaş bir insan oluyorsun evet.
Türkiye'de çoğu aile müslüman ve homofobik bu bir gerçek. Benim ailem de bana böyle şeyleri küçük yaşta empoze etseydi ben de sizin gibi homofobik bir insan olurdum ama benim düşünce yapımdan ailemin böyle olmadığını anlayabilirsin.
spider-man-tabi-efendim.gif

Rahatsız oluyorum var mı diyeceğin? Saygı da duymuyorum sevmiyorum nefret kusuyorum var mı cevabın? Yok kendinizi ilgi manyağı yapmışsınız bir hastalığı insan gözüne sokmaya devam edin siz.

Saygı kişiliğe duyulur saçma sapan ilgi için yapılan şeylere değil.
Bunun doğuştan gelen bir şey olduğunu ne zaman anlayacaksınız? Kimse Türkiye gibi lgbti bireylerin her yerde nefrete uğradığı bir ülkede sırf ilgi çekmek için böyle olmaz. Bu mantığa aykırı bir kere mesela şuan sana hiçbir zararı olmayan sadece kendi istediği gibi yaşayan insanlara nefret kustuğunu söylüyorsun kim bu duruma düşmek ister ki? Senin gibi yüzbinlerce insan var gördüğü yerde hakaret eden ya da şiddet uygulayan.

Kimsenin gözüne soktuğu yok sadece bir erkek ve kadın heteroseksüel çifti gördüğünde bu senin için çok normal gelirken bir lgbti çift gördüğünde bu gözünde büyüyor homofobik olduğun için çünkü 100 tane heteroseksüel çift varsa 1 2 tane lgbti çift oluyor göz önünde.

Gelecek nesiller de senin gibi olmasın heteroseksüel çiftleri nasıl normal karşılıyorsa lgbti çiftleri de öyle karşılasın diye bazı sosyal farkındalık çalışmaları yapılıyor doğru ama dediğim gibi gelecekte de böyle insanlar doğuştan gelen şeyler yüzünden şiddete , hakarete nefrete uğramasın diye yapılıyor. Sen ise sadece 1400 yıl önceki bir kitap sana eşcinsellerden nefret etmeni söylediği için tanımadığın insanları sevmiyorsun.

Geri
Yukarı