Instagram fake hesap konumu bulabilme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi’ olta atıp IP adresini öğrenip IP sorgu sitelerinden adresini öğrenebilirsin. Ne kadar doğru çıkıyor o adresler emin değilim.

Hesabı çalarsan mümkündür fake olduğu için korumasının çok olduğunu düşünmüyorum ama geri kalan yöntemde bulmak beni aşar sana kolay gelsin.

konum öğrenmek için IP adresi gereklidir eğer tacize madur bırakıyorsa savcılığa başvurup soruşturma başlatabilirsiniz sanal uygulamalar devlete kişi bilgilerini verirler zaten.

İnternetteki IP yer bulma sitelerine inanmayın. İnternet sağlayıcısının firma adresini verirler size sadece. İsterseniz kendi IP’niz ile deneyin.

Peki fake hesabı bilişim suçlara şikayet etsem ama hesabı kapatmışsa bu kişi yine de çıkar mı ortaya
Arkadaşlar emniyete gittim ve bana dedikleri Instagram üzerinden yapılan sözlü tacizlerde gerekli bilgiyi Instagram'ın kendisi verdiği için bunların elinden gelen bir şey yokmuş ve Instagram genelde sadece istismar videoları ve cinayet olayları için bilgi veriyormuş bu yüzden bana yazan kişi için başvuru yaptığımda konu zamanla takipsizliğe düşüyormuş yani benim bu konuyu çözmem için teknolojiden ve bu işlerden anlayan bir şahıs lazım lütfen yardımcı olabilir misiniz gereken neyse yaparım bende

Son düzenleme:
Peki fake hesabı bilişim suçlara şikayet etsem ama hesabı kapatmışsa bu kişi yine de çıkar mı ortaya.
Arkadaşlar emniyete gittim ve bana dedikleri Instagram üzerinden yapılan sözlü tacizlerde gerekli bilgiyi Instagram'ın kendisi verdiği için bunların elinden gelen bir şey yokmuş ve Instagram genelde sadece istismar videoları ve cinayet olayları için bilgi veriyormuş bu yüzden bana yazan kişi için başvuru yaptığımda konu zamanla takipsizliğe düşüyormuş yani benim bu konuyu çözmem için teknolojiden ve bu işlerden anlayan bir şahıs lazım lütfen yardımcı olabilir misiniz gereken neyse yaparım bende.

Biraz geç gördüm ama IP'sini bulsan bile her internete girip çıktığında IP yenilenir sadece devlet IP'den yer tespiti yapabilir. Mahkemeye verebilirsin kapatılan hesaplar da bazı dizilerde saklanır yine bulurlar çok uğraşsalar ama uğraşmıyorlar istersen hesap hala duruyorsa ben mail tespiti yaparım veya telefon tespiti yaparım ama yıldızlı olur işe yarar mı denenir.

Biraz geç gördüm ama IP'sini bulsan bile her internete girip çıktığında IP yenilenir sadece devlet IP'den yer tespiti yapabilir. Mahkemeye verebilirsin kapatılan hesaplar da bazı dizilerde saklanır yine bulurlar çok uğraşsalar ama uğraşmıyorlar istersen hesap hala duruyorsa ben mail tespiti yaparım veya telefon tespiti yaparım ama yıldızlı olur işe yarar mı denenir.

Merhaba, çalıntı hesabın telefon ya da mailini bulmak çalan kişiyi bulmaya yarar mi ki?

Hesaplari calarak yapiyorlardi sanmıyorum durduğunu birkaç hesapta denk gemistim Login • Instagram bu hesapta da denk geldim arkadaşımındı hesap duruyor ama bilmiyorum ise yarar mi, bu arada basvurdum zaten ama hiç ilgilenmediler desem yeridir hatta dosyayı daha ilgili savcıya bile göndermediler kaç ay oldu basvurali yapan kişiler yeni yöntemleriyle ya da elde ettikleri kazanclariyla diledikleri gibi gezebilirler pek umudum yok bulunacaklarına dair. Teşekkür ederim yine de.

Son düzenleme:

Bana yardım edebilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen bana da yardımcı olun. Ne gerekiyorsa yaparım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı