Instagram fenomeni Kerimcan Durmaz

Hayatında kaç kere Amerikaya gitme fırsatı buldun
Fırsatı bulmadım oradan Türkiye'ye geldim bilmeden lütfen sorgulamayın, ben burada ne bir tartışma çıkarmaya geldim ne de bir şeyi desteklemeye. İstanbul özellikle çok güzel bir şehir ve yaklaşık 10 yıldır yaşamıma devam ediyorum burada, yalnız orada değil fast food olayı tüm Dünya'da geçerli ve özellikle bizim ülkemizde güzelim Türkiye'de tüketim oranı gittikçe artıyor. Konu da yeterince uzadı iyi forumlar.

Son düzenleme:
Fırsatı bulmadım oradan Türkiye'ye geldim bilmeden lütfen sorgulamayın, ben burada ne bir tartışma çıkarmaya geldim ne de bir şeyi desteklemeye. İstanbul özellikle çok güzel bir şehir ve yaklaşık 10 yıldır yaşamıma devam ediyorum burada, yalnız orada değil fast food olayı tüm Dünya'da geçerli ve özellikle bizim ülkemizde güzelim Türkiye'de tüketim oranı gittikçe artıyor. Konu da yeterince uzadı iyi forumlar.

Cevap olarak verdiğim mesajda, bir önceki üyenin mesajından alıntıladım. Çünkü her iki mesajda da karşılaştırma vardı bunun üzerine yorumladık. Ve dikkatinizi çekmek isterim;
''Bu şehr-i Stânbul güzeldir, lakin insanları değil..''

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı