Instagram giriş kodu gelmiyor

S3NTURK

Centipat
Daha fazla  
Instagram oyun sayfama girerken çift doğrulama etkin olduğundan ötürü giriş yaparken hesapta aktif olan telefon numarasına giriş kodu gönderdiğini söylüyor fakat fakat hesapta olan telefon numarasına giriş kodu gelmiyor, e-posta yoluyla şifre değiştirdim fakat gene girerken giriş kodu istiyor, hesap açık hiçbir şekilde giriş yapamıyorum, yedek kodum olmadığı için o şekilde'de giriş sağlayamıyorum, web ve telefon fark etmiyor giriş sağlayamıyorum.

Son düzenleme:
Hocam dün aynısı bana oldu bana da giriş kodu atmadı ancak çift aşamalı doğrulama açtığınızda size 4 tane 8 haneli kurtarma kodu kaydettiriyor. Giriş kısmında başka bir yöntem dene kısmından 1 tane 8 haneli kurtarma kodu girin hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Hocam dün aynısı bana oldu bana da giriş kodu atmadı ancak çift aşamalı doğrulama açtığınızda size 4 tane 8 haneli kurtarma kodu kaydettiriyor. Giriş kısmında başka bir yöntem dene kısmından 1 tane 8 haneli kurtarma kodu girin hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Yedek kodum olmadığı için o şekilde'de giriş sağlayamıyorum, web ve telefon fark etmiyor giriş sağlayamıyorum.

Spam kısmını kontrol ettiniz mi bazen oraya düşüyor veya diğer kısmını?
kontrol sağladım boştu mail

Geri
Yukarı