Instagram gizli hesaplar görülebilir mi?

Kendini paylaşan birisi değil, öne cikanlarinda eskiden ikimize ait olan anılar var onlara bakacağım sadece...

Eğer GitHub'da ki toollari bilen var ise atabilir mi?

Kendini paylaşan birisi değil, öne cikanlarinda eskiden ikimize ait olan anılar var onlara bakacağım sadece...

Eğer GitHub'da ki toollari bilen var ise atabilir mi?
Reis baktım da 2019'da paylaşılmış ne kadar işine yarar bilmiyorum ve aynı sorundan bende müzdaribim bende arıyorum. :/

Reis baktım da 2019'da paylaşılmış ne kadar işine yarar bilmiyorum ve aynı sorundan bende müzdaribim bende arıyorum. :/
Bende yemekten sonra yabancı kaynaklara bakacağım bulurum belki bir şeyler. Ve yazılımın , teknolojinin bu kadar ilerlediği bir dönemde instagram gizki hesaplara erişimin kolay olması gerekirdi bence 😃

Bana da bir şey için lazım oldu, biraz araştırdım. Postegro isimli bir uygulama söylediler. Artık çalışıyor mu emin değilim. Söyleyen kişi fake bir hesap açıp girmem gerektiğini, ana hesabı riske atmamam gerektiğini söyledi.

Bana da bir şey için lazım oldu, biraz araştırdım. Postegro isimli bir uygulama söylediler. Artık çalışıyor mu emin değilim. Söyleyen kişi fake bir hesap açıp girmem gerektiğini, ana hesabı riske atmamam gerektiğini söyledi.
Bakmak istediğimiz hesabı takip eden birisinin daha kullanmasi lazım ve paralı.

Bence de. :D Bulursanız buradan paylaşırsanız sevinirim bende yararlanmak isterim. :)

Yok bulamadım yav.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı