Çözüldü Instagram gönderilen takip isteklerini görme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eemreggumus

Hectopat
Daha fazla  
Yeni güncelleme ile gizlilik güvenlik kısmında çıkmıyor arkadaş giden takip isteklerini görebileceğim bir program var mı yardımcı olur musunuz gönderdiğim istek gönderildi şeklinde kabul etmeyenleri görmek istiyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam verilerinizi bu linkten talep edin. E-postanıza gelince arşivi indirin, arşivi açın ve followers_and_following klasörüne girin, oradan da recent_follow_requests kısmına gidin. Buradan reddedilen ya da kabul edilen istekleri görebilirsiniz. Son zamanlarda zorlaştırıldı, tek yöntem bu.
Hocam verilerinizi bu linkten talep edin. E-postanıza gelince arşivi indirin, arşivi açın ve followers_and_following klasörüne girin, oradan da recent_follow_requests kısmına gidin. Buradan reddedilen ya da kabul edilen istekleri görebilirsiniz. Son zamanlarda zorlaştırıldı, tek yöntem bu.

Çözüm
Çok teşekkür ederim galiba tek yöntem bu uygulama var mı peki play storeden indireceğimiz instagram hesabımızı girip bakcağımız bir ara bulmuştum şimdi kaybettim ya bulamıyorum indirmiş silmişim.

Çok teşekkür ederim galiba tek yöntem bu uygulama var mı peki play storeden indireceğimiz instagram hesabımızı girip bakcağımız bir ara bulmuştum şimdi kaybettim ya bulamıyorum indirmiş silmişim.
Hocam play store üzerindeki bu tür uygulamalara pek güvenim yok.

Artık bu kısım yok. Bilginiz var mı nasıl ulaşacağız?

Artık bu kısım yok. Bilginiz var mı nasıl ulaşacağız?
Selamlar, kontrol amaçlı yeniden talep ettim dosyaları. Kaldırıldığını sanmıyorum, araştırdıktan sonra buradan güncelleme paylaşacağım.

Selamlar, kontrol amaçlı yeniden talep ettim dosyaları. Kaldırıldığını sanmıyorum, araştırdıktan sonra buradan güncelleme paylaşacağım.
Hocam internette biraz gezindim. Sanırım artık kaldırılmış herkes fellik fellik arıyor çözümünü. Bulursanız mutlaka formda konu açın, pek çok kişi faydalanacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı