İnstagram gönderileri ana sayfada görünmüyor

Ahmet k

Hectopat
Daha fazla  
İnstagram hesabımda birkaç gündür bir hata veya sorun var. Takip etmiş olduğum sayfaların gönderilerini ana sayfamda göremiyorum. Ne kadar sayfayı yenilemiş de olsam 2 gündür bu sorunla karşı karşıyayım. Fakat aynı telefondan bir başka hesaba girdiğimde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Yani anladığım kadarıyla sorun benim telefonumdan veya internetimden kaynaklı değil. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı yoksa güncelleme beklemek zorunda mıyım?

(Mobil Chorme'dan da girsem hesabıma aynı sorunu alıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnstagram hesabımda birkaç gündür bir hata veya sorun var. Takip etmiş olduğum sayfaların gönderilerini ana sayfamda göremiyorum. Ne kadar sayfayı yenilemiş de olsam 2 gündür bu sorunla karşı karşıyayım. Fakat aynı telefondan bir başka hesaba girdiğimde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Yani anladığım kadarıyla sorun benim telefonumdan veya internetimden kaynaklı değil. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı yoksa güncelleme beklemek zorunda mıyım?

(Mobil Chorme'dan da girsem hesabıma aynı sorunu alıyorum.)

Bir çözüme ulaşabildin mi 6 günden beri alamıyorum resmen yeni gönderileri

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı