Instagram gönderisi için tasarım nasıl yapılabilir?

khalannz7

Centipat
Arkadaşlar merhaba, ürünlerimizi tanıttığımız bir post hazırlamak istiyorum. Basit bir şablon olacak sadece ürün resimlerini değiştirip atacağım. Canva ve CS6 kullanmayı biliyorum ama 100 tane yapsam da beğenemedim. Maalesef, tasarım yeteneğim 0 ve istediğim şey de çok basit. Orta da ürün, aşağıda footer ama ne yaptıysam ne renk uyumunu yakalayabildim ne de yaratıcı olabildim. Ne önerirsiniz? Elimde örnek resimler var ama bazı markaların reklamı olur diye atmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiverr gibi siteler üzerinden yaptırabilirsiniz. İşin sonunda görsel yerine .psd dosyasını istersiniz ve her ürün için düzenlemeleri kendiniz yapabilirsiniz. Tasarım yeteneğinizin olmadığını düşünüyorsanız ve ürünlerinizi profesyonelce tanıtmak istiyorsanız bu şekilde daha mantıklı olur. Ne kadar güvenilir olduğunuzu düşünseniz de, insanlar kötü tasarımlardan dolayı güven kaybı yaşayabiliyorlar.

Fiverr gibi siteler üzerinden yaptırabilirsiniz. İşin sonunda görsel yerine .psd dosyasını istersiniz ve her ürün için düzenlemeleri kendiniz yapabilirsiniz. Tasarım yeteneğinizin olmadığını düşünüyorsanız ve ürünlerinizi profesyonelce tanıtmak istiyorsanız bu şekilde daha mantıklı olur. Ne kadar güvenilir olduğunuzu düşünseniz de, insanlar kötü tasarımlardan dolayı güven kaybı yaşayabiliyorlar.

Çok haklısınız hocam. Ama şu an oraya ayırabilecek bir bütçem yok. Bütçenin hepsi reklama ayrıldı. Aslında bu post olayı da zorunlu değil ama ben ekstra bir şeyler yapıp kendimi kanıtlamak istiyorum gibi düşünebilirsiniz.

Çok haklısınız hocam. Ama şu an oraya ayırabilecek bir bütçem yok. Bütçenin hepsi reklama ayrıldı. Aslında bu post olayı da zorunlu değil ama ben ekstra bir şeyler yapıp kendimi kanıtlamak istiyorum gibi düşünebilirsiniz.
Anladım, pek bilgim olmasa da renk uyumu için bu siteyi kullanabilirsiniz. Bu konuda maalesef başka önerebileceğim bir seçenek yok. 🙂

Freepik* üzerinden ornekleri inceleyebilirsiniz. Farklı tasarımlar gördükçe hayal gücünüz gelişir.

Anladım, pek bilgim olmasa da renk uyumu için bu siteyi kullanabilirsiniz. Bu konuda maalesef başka önerebileceğim bir seçenek yok. 🙂
Teşekkür ederim hocam.

Freepik* üzerinden ornekleri inceleyebilirsiniz. Farklı tasarımlar gördükçe hayal gücünüz gelişir.
Freepik hiç yardımcı olmuyor hocam. Aslında çok güzel ve kaliteli bir site başka işlerimde sürekli kullanıyorum ama ben tam tersine çok sade bir post istiyorum ama freepikte böyle bir şablon bulamadım.

Hocam aslında tasarımım şahaneymiş sorun renk uyumundaymış :D attığınız siteyi kullanınca o kadar fark etti ki teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı