Instagram güncellenmiyor

Tatlansy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da belirtildiği gibi benim Instagram'ım 2 haftadır kendini güncellemiyor. İlk öncelikle olay şöyle başladı. Ben 2 hafta önce Instagram'da gezinirken Instagram birden kendi kendine durmaya falan başladı ve ben basmadığım halde tuşlara basmaya başladı. Ben uygulamadan çıkıp, geri girdim belki düzelir umuduyla. Ama düzelmedi, hatta daha da kötüleşti, bu sefer uygulama hiç açılmıyordu. Ben de telefonu kapatıp yeniden başlattım belki işe yarar diye ama Instagram yine düzelmedi. Son çare olarak Instagram'ı sildim ve geri yükledim.

Geri yüklediğim gibi beni Instagram'ın 54.0.0.14.82 sürümü karşıladı, yani 16 Temmuz 2018'teki sürüm karşıladı. İlk öncelikle bir hata olduğunu sandım, Instagram'ı güncellemek için Play Store girdim ama Play Store'da güncelle diye bir yazı yoktu. Sadece aç ve kaldır tuşları vardı, güncelle diye bir tuş yoktu. Ben de yanlışlık oldu herhalde dedim. Play Store'a yeniden girdim ama hala güncelle yazısı yoktu. Tableti yeniden başlattım ama yine olmadı. Uygulama yazılımı bilgilerine girdiğim zaman sürümü; 54.0.0.14.82 olarak gösterip, son güncelleme tarihini ise; 16 Temmuz 2018 olarak gösteriyordu. Ben ne yaparsam yapayim bu sorunu bir türlü çözemedim. Google'da ve YouTube'da bu sorunu yaşayanlar var mı diye baktım ama kimse böyle bir sorunu yaşamamış gibi gözüküyordu. Yani bildiğin bu sorunu bir tek ben yaşamıştım. Bu sorunu defalarca Instagram'a rapor ettim, düzelteceklerini söylediler ama aradan 1 hafta geçmesine rağmen düzeltmediler. Bir kez daha rapor ettim, yine düzeltmediler. Bu sorunu yaşayanlar varsa ya da bu sorunun çözümünü bilenler varsa lütfen yorum atsınlar. Yoksa kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome de sıkıntı yoksa Chrome ye Instagram apk yaz sonra oradan 182.0.0.29.124 sürümü bulup indir sorun hala devam ediyorsa ayarlardan uygulamanın hafızasına girip önbellek ve verileri temizle yap eğer hala devam ederse sorun format atmak gerekebilir

Artı -1 Eksi
Chrome de sıkıntı yoksa Chrome ye Instagram apk yaz sonra oradan 182.0.0.29.124 sürümü bulup indir sorun hala devam ediyorsa ayarlardan uygulamanın hafızasına girip önbellek ve verileri temizle yap eğer hala devam ederse sorun format atmak gerekebilir
Teşekkürler :) Denerim, olursa söylerim

Yeni konular

Geri
Yukarı