Instagram güvenlik kodu gelmiyor

lovecano

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhabalar. Hattımı değiştirdim ama numaram aynı. Diğer uygulamaların güvenlik kodu gelmesine rağmen Instagram'ın güvenlik kodu gelmiyor ve giriş yapamıyorum. Çözümünü bilen var mı?

Merhabalar. Hattımı değiştirdim ama numaram aynı. Diğer uygulamaların güvenlik kodu gelmesine rağmen Instagram'ın güvenlik kodu gelmiyor ve giriş yapamıyorum. Çözümünü bilen var mı?

Merhaba, mailiniz girili ise mailiniz ile geri alma işlemini yapın bence. Veya bu makaleye göz atabilirsiniz: Yardım

Bu aralar Instagram'da sorun var birkaç gün önce 1 gün hiç kod gelmedi Instagram Lite uygulaması üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda kod geldi. Sende Instagram Lite uygulaması üzerinden giriş yapmayı deneyebilirsin.

Merhaba, mailiniz girili ise mailiniz ile geri alma işlemini yapın bence. Veya bu makaleye göz atabilirsiniz: Yardım

Mailim ile giriş yapmaya çalıştım ama bilmediğim bir maile kod gidiyor nasıl oluyor anlamıyorum.
Bu aralar Instagram'da sorun var birkaç gün önce 1 gün hiç kod gelmedi Instagram Lite uygulaması üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda kod geldi. Sende Instagram Lite uygulaması üzerinden giriş yapmayı deneyebilirsin.

Lite ile denedmi henüz kod gönderilmez birkaç dakika bekle tekrar dene dedi.
Farklı tarayıcı ya da uygulamanızda açıksa hesaptan çıkış yap. Tarayıcı çerezleri ve uygulama verilerini temizle. Sonra tekrar giriş yapmayı dene düzelir diye umuyorum.
İşe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mailim ile giriş yapmaya çalıştım ama bilmediğim bir maile kod gidiyor nasıl oluyor anlamıyorum.

Lite ile denedmi henüz kod gönderilmez birkaç dakika bekle tekrar dene dedi.

İşe yaramadı.
Bende de öyle oldu bir kaç saat geçtikten sonra denediğimde açıldı mümkünse vpn kullanma bende işe yaramadı.

Instagram Lite indirdim. Ve giriş yapmaya çalıştığımda birkaç dakika sonra tekrar dene diyor. Ama 4-5 saat geçti hala aynı.

Geri
Yukarı