Instagram her açılışta yenileniyor

Delicin

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar. iPhone X kullanıyoru biliyorsunuzdur 3 GB RAM'i var. Mesela ben Instagram'a giriyorum bi 30 sn geziniyorum sonra arka plana indirip mesajlar uygulamasını açıyorum ve sonra tekrar Instagram'a girince uygulama kendini yeniliyor. Telefonda arka plan uygulamalarını yenilemeyi kapattım işe yaramıyor, yardımcı olursanız sevinirim bu bir sorun mu değil mi herkes de aynı mı olay yoksa ?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 GB Ram'e sahip Iphone X cihazımda da aynı. Bu durum normal.

Merhaba arkadaşlar. iPhone X kullanıyoru biliyorsunuzdur 3 GB RAM'i var. Mesela ben Instagram'a giriyorum bi 30 sn geziniyorum sonra arka plana indirip mesajlar uygulamasını açıyorum ve sonra tekrar Instagram'a girince uygulama kendini yeniliyor. Telefonda arka plan uygulamalarını yenilemeyi kapattım işe yaramıyor, yardımcı olursanız sevinirim bu bir sorun mu değil mi herkes de aynı mı olay yoksa ?

Arka planda uygulama yenilemeyi kapatırsan asıl bilgileri tutmaz, her girişinde yeniler. Arka planda uygulama yenilemeyi kapatmak, sen başka bir uygulamadayken o uygulamanın sen kullanmadığında çalışmaması demektir. Yani uygulamayı kapatmışsın gibi düşünebilirsin. Arkaplanda uygulama yenilemeyi kullandığın uygulamalar için açık bırak diğer gereksiz uygulamalar için kapalı tutmanı öneririm hem zaten gereksiz bir şekilde bataryanı harcıyor sürekli uygulamaları yenileyerek.

Arka planda uygulama yenilemeyi kapatırsan asıl bilgileri tutmaz, her girişinde yeniler. Arka planda uygulama yenilemeyi kapatmak, sen başka bir uygulamadayken o uygulamanın sen kullanmadığında çalışmaması demektir. Yani uygulamayı kapatmışsın gibi düşünebilirsin. Arka planda uygulama yenilemeyi kullandığın uygulamalar için açık bırak diğer gereksiz uygulamalar için kapalı tutmanı öneririm hem zaten gereksiz bir şekilde bataryanı harcıyor sürekli uygulamaları yenileyerek.

Nereden yapabilirim bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı