Instagram hesabı askıya alındı ve onay kodu gelmiyor

Insallah ya valla asırı canım sıkıldı bu duruma cok sacma yanı baska cözümü olmalı gece 12 de 24 saat olacak benımkı ama sanmıyorum cunku herkes 4 5 gunden bahsediyor
Benım 24 saat doldu gelmedi. Hatta ilk hata verdiğinde 6 7 kere denemiştim öyle 24 saat hatası vermişti.
Bugün sabah 2'inci denememde 24 saat uyarısı verdi çok sinir oldum.

Instagram'ı silip yükleyin.
VPN uygulaması indirin VPN 365 diye aratıp indirin. Onu açıp öyle deneyin herkes öyle deniyor.

Benım 24 saat doldu gelmedi. Hatta ilk hata verdiğinde 6 7 kere denemiştim öyle 24 saat hatası vermişti.
Bugün sabah 2'inci denememde 24 saat uyarısı verdi çok sinir oldum.

Instagram'ı silip yükleyin.
VPN uygulaması indirin VPN 365 diye aratıp indirin. Onu açıp öyle deneyin herkes öyle deniyor.
Vpn bı uygulamam yanı yoksa play storeden mı indirecegım instagramı

Vpn bı uygulamam yanı yoksa play storeden mı indirecegım instagramı
Siz denediniz mi peki

VPN bir uygulamam yanı yoksa Play Store'den mı indirecegım Instagram'ı.

Siz denediniz mi peki.

VPN bir uygulama türü istediği indirebilirsin ben direk sana 1 tane örnek söyledim.
İnternete her yerde öyle yazıyor. Başka bir yerden bağlandığını gösteriyor sisteme fake olarak. Seni banlandıysa o yüzden.

VPN bir uygulamam yanı yoksa Play Store'den mı indirecegım Instagram'ı.

Siz denediniz mi peki.

Benim açıldı hesabım.

Son düzenleme:
Bu sorunu yaşadım arkadaşlar durup dururken böyle oldu ve telefona kod gelmiyordu. Sorun kendiliğinde zaman içinde çözüldü. Hatırladığım kadarıyla 4 gün sonra giriş yaptığımda düzelmişti. Facebook'a ticket attım olayı anlattım ve bana yanlışlıkla kapatıldığını ve bu sorun için özür dilediklerini söylediler. Bir nevi bug gibi görüyorum bu durumu.

Merhaba hesabınız gibi aynı sorunu yaşıyorum. Faceden ben de ticket attım herhangi bir mesaj gelmedi nasıl geliyor acaba?

Geri
Yukarı