Instagram hesabı askıya alınırsa nasıl geri açılır?

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
Hesap SH1tpost hesabı ancak kural ihlali yapmadım 24 gönderi var zaten ve hepsi legal, küfür bile yok ve 4 yıldır var o gönderiler. Şimdi neden askıya alındı hesap? Ayrıyeten gönderilerden olduğunu da pek düşünmüyorum. Hikaye atmıyorum yorum yazmıyorum mesaj yüzünden de olamaz, 3-4 aydır kimseye yazmadım. Instagram'ı son 1-2 yıldır sadece sevdiğim insanların hikayelerini izlemek için kullanıyorum. Hiçbir sebep yokken askıya alındı ve ilk kez oldu bu olay. Kapanma vb. olur mu? Nasıl geri alabilirim?

Hesap SH1tpost hesabı ancak kural ihlali yapmadım 24 gönderi var zaten ve hepsi legal, küfür bile yok ve 4 yıldır var o gönderiler. Şimdi neden askıya alındı hesap? Ayrıyeten gönderilerden olduğunu da pek düşünmüyorum. Hikaye atmıyorum yorum yazmıyorum mesaj yüzünden de olamaz, 3-4 aydır kimseye yazmadım. Instagram'ı son 1-2 yıldır sadece sevdiğim insanların hikayelerini izlemek için kullanıyorum. Hiçbir sebep yokken askıya alındı ve ilk kez oldu bu olay. Kapanma vb. olur mu? Nasıl geri alabilirim?

Desteğe mail atıp bir kod gönderirler sana mailine orada ne yapacağın yazar geri verirler 2 güne.

Hesap SH1tpost hesabı ancak kural ihlali yapmadım 24 gönderi var zaten ve hepsi legal, küfür bile yok ve 4 yıldır var o gönderiler. Şimdi neden askıya alındı hesap? Ayrıyeten gönderilerden olduğunu da pek düşünmüyorum. Hikaye atmıyorum yorum yazmıyorum mesaj yüzünden de olamaz, 3-4 aydır kimseye yazmadım. Instagram'ı son 1-2 yıldır sadece sevdiğim insanların hikayelerini izlemek için kullanıyorum. Hiçbir sebep yokken askıya alındı ve ilk kez oldu bu olay. Kapanma vb. olur mu? Nasıl geri alabilirim

Benim kedim sırf samuel Canini'ye benziyor diye hesabım kapatılmıstı web üzerinden girince geri açıldı.

Benim kedim sırf samuel Canini'ye benziyor diye hesabım kapatılmıstı web üzerinden girince geri açıldı.

Nasıl girdiniz bende webden denedim olmadı.

Sikayet edilmis olabilir, bazi kisiler rahatsiz olduysa.

Dinlerle ırklarla insanlarla dalga geçen şeyler yoktu ki.

Desteğe mail atıp bir kod gönderirler sana mailine orada ne yapacağın yazar geri verirler 2 güne.

Nasıl yapabilirim detaylı anlatabilir misiniz ayrıyeten geç cevap için özür dilerim ceza yedim 1saatlik.

Hocam Adblock vs. kullanıyorsanız muhtemelen ondandır. Benim birçok hesabım kullandığım uzantılar yüzünden kapandı ve ben bunu çok geç fark ettim ne yazık ki. Çoğu uzantıyı kaldırdım, 5-6 aydır sorunum yok gibi.

Hocam AdBlock vs. kullanıyorsanız muhtemelen ondandır. Benim birçok hesabım kullandığım uzantılar yüzünden kapandı ve ben bunu çok geç fark ettim ne yazık ki. Çoğu uzantıyı kaldırdım, 5-6 aydır sorunum yok gibi.

Normalde mobilden kullanıyorum kapanmadan 1saat önce PC'de webden girmiştim AdBlock tarayıcının kendisinde var ondan mı böyle oldu geri almak için ne yapabilirim?

konudan bağımsız o pp cewoherenin miydi aklıma takıldı ondan soruyorum

Normalde mobilden kullanıyorum kapanmadan 1saat önce PC'de webden girmiştim AdBlock tarayıcının kendisinde var ondan mı böyle oldu geri almak için ne yapabilirim?

konudan bağımsız o pp cewoherenin miydi aklıma takıldı ondan soruyorum
O Adblock yüzünden kapanmış olabilir. Ben hiçbir zaman geri alamadım hesabı, hep kapandı.
Profil fotoğrafı benim kendi GTA karakterim hocam, çok absürt duruyor diye çekmiştim. :D

Bir topluluğa yönelik ofansif gönderiler attıysanız spamlanmış olabilirsiniz belki.

Geri alma imkanım var mı?

1659189761814.png

Ayrıyeten şakamı bu.(doldurulacak her yeri doldurdum sadece buraya atmak için sansürledim elbette sansürlediğimi biliyosunuzdur farkındayım ancak ne olur nolmaz diye söyledim)
1659190062444.png

Yeni konular

Geri
Yukarı