Instagram hesabı beni engelledi mi?

north24

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir tane kız var mesajlaşıyorduk. Sonra hesabını kapattı, engelledi mi bilmiyorum. Engellenince benim bildiğim Instagram kullanıcısı yazar ve profil fotoğrafı gider, bende hesabını dondurduğunu düşündüm. 2-3 tane fake hesabımdan baktım hesabı açık mı diye, hesap yoktu. Sonra bugün bilgisayara geçtim, gizli sekmeden bakayım dedim mobilde belki sıkıntı vardır diye, kullanıcısı adını instagram.com/blabla/ olarak buldum. 30-40 takipçisi düşmüş, yine fake, kendi hesabımı bile takip etmediğim hesabıma giriş yaparak baktım. Hesap yok ama takipçisi düşmüş ve sayfaya ulaşılıyor ama herhangi Instagram hesabına girip bakınca gözükmüyor. Priv hesabı mesela ulaşılmıyor, onu kapatmış diyorum ama ana hesap sizce nasıl olmuş, ne var sizce?

Arkadaşlar, engellemiş kız. Kendimi fake hesaptan engelledim, profil fotoğrafım gözüküyor ve galiba Instagram bu engelleme mevzularını Wi-Fi ve mobil veri bağlı olan hesaplardan bile göstermiyor galiba. Vay be, bir şey de yapmadık kıza. Güzel bir sohbetimiz vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telegram'da bir bot vardı onunla bakıver. Merak ettiğin hesabı giriyorsun bota, baktın bot hesabı görüyor ama sen göremiyorsun sonuca artık karar veriyorsun.

Biri gider biri gelir. Dert etmeyin. Olur da tekrar görüşürseniz, bu sefer engeli atan siz olun. Engel yiyen kızların %80'i peşinizden koşuyor ve davranışları değişiyor.

Geri
Yukarı