Instagram hesabı çalındı

Japon_Eyüp

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Size başıma gelen olayı anlatacağım. Instagram hesabım çalında ve çalan arkadaş DM'de kim varsa küfür etmiş. Bunun sonucunda hesaba tekrar girmeye çalışıyorum ama hesap bulunamadı diyor. Sizce nasıl hesaba girebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mail hesabınıza Mail adresi kaldırıldı gibi bir mail düşmüştür onun altında ben yapmadım hesabımı kurtar tarzı bir buton var ona basıp kurtarırsın.

İyi akşamlar arkadaşlar. Size başıma gelen olayı anlatacağım. Instagram hesabım çalında ve çalan arkadaş DM'de kim varsa küfür etmiş. Bunun sonucunda hesaba tekrar girmeye çalışıyorum ama hesap bulunamadı diyor. Sizce nasıl hesaba girebilirim?
Şifre/e-posta/kullanıcı adı değiştirmiştir, kurtarma ihtimaliniz düşük. Yakın zamanda linke tıkladınız mı? İndirme yaptınız mı dışarıdan?

İyi akşamlar arkadaşla. R size başıma gelen olayı anlatacağım. Instagram hesabım çalında ve çalan arkadaş DM'de kim varsa küfür etmiş. Bunun sonucunda hesaba tekrar girmeye çalışıyorum ama hesap bulunamadı diyor. Sizce nasıl hesaba girebilirim?

Önce farklı bir hesaptan kendi hesabını ara. Hesabı kapatmış olma ihtimali var. E-posta-telefon numarası ile kurtarmaya çalış. Hesaba erişebilirsen çalan kişinin nereden giriş yaptığını bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı