Instagram hesabı nasıl kurtarılır?

ntrs87

Hectopat
Merhaba. Benim bir tane Instagram hesabım var onda önemli şeylerim vardı. Ancak çalındı bayağıdır giremiyorum, hesap bayağı eski zaten. Şifremi unuttum dediğimde e-posta gönder ve Facebook ile giriş yap seçeneği geliyor Facebook'la giriş yap dediğimde hata diyor ve hiçbir şeyye basamıyorum e-posta gönder dediğimde ise gönderiyor ancak o e-posta adresine erişim sağlayamıyorum, sanırım o da çalınmış. Erişim sağlayabilsem kurtaracağım ancak olmuyor. Hesaba giriş sağlayabilmemin başka bir yolu yok mudur? Yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Benim bir tane Instagram hesabım var onda önemli şeylerim vardı. Ancak çalındı bayağıdır giremiyorum, hesap bayağı eski zaten. Şifremi unuttum dediğimde e-posta gönder ve Facebook ile giriş yap seçeneği geliyor Facebook'la giriş yap dediğimde hata diyor ve hiçbir şeyye basamıyorum e-posta gönder dediğimde ise gönderiyor ancak o e-posta adresine erişim sağlayamıyorum, sanırım o da çalınmış. Erişim sağlayabilsem kurtaracağım ancak olmuyor. Hesaba giriş sağlayabilmemin başka bir yolu yok mudur? Yardımcı olur musunuz?

Telefon numarası ekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o hesap çöp olmuş kurtaramazsın. Belki Instagram ile iletişime geçersen belki kurtarırsın.
Hesap ile ilgili birkaç soru soracaklardır, bilmesi durumunda verirler diye düşünüyorum.

Benim eski bir tane Instagram hesabım var ama şifresini hatırlamıyorum, hatırladığıma göre çalınmıştı Facebook ile giriş yapamıyorum ve e-posta gönder dediğimde ise kayıtlı epostayı cihazlarımda bulamıyorum, sadece bu iki seçenek geliyor giriş yapmak için yardım ala basınca. İnstagrama anlattım bu durumu ama 2 haftadır falan cevap gelmedi. Hesabı kurtarmak için ne yapabilirim acaba yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı